1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 błedy odczytu prosze o pomoc!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kamil13216, Maj 9, 2012.

1. kamil13216

kamil13216 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam przeróbke ix1,6 używam activate,.iso. sciągnałem fife 11 coby pograć, ale gdy troche pogram wyskakuje ciągle bład oodczytu ze niby mam wyczyscic płyte szmatką, ale płyta jest czyściutka zadnych rys, nagrałem juz z 10 płyt, sciągałem z róznych xródem i zawsze to samo, z innymi grami nie mam problemu, Red dead redemption jest tak porysowane że nie ma prawa działac a jeszcze NIGDY nie wyskoczył zaden bład, ostatnio nagrałem Alana wakea i miałem podobnie ale potem zaczeło działac i teraz nie mam problemów, nagrywam img burnem 3.xxx, abgxc nie pokazuje błedów, naprawdę nie wiem juz co robic, pomózcie. Kiedys miałem 11-stke i działała bez problemów, teraz sciągnałem i lipa, a przypominam że wszystkie inne gry chodza bez problemów a sa porysowane, fifa nie ma zadnych rys

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    Przerób na LT+ 3.0 to rozwikła większość problemów.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wystarczy pobrać, trzeba jeszcze zmienić wave. ixtreme 1.6 to przeżytek, zrób update do 3.0 i nie będzie problemu z żadną grą.

Wczytywanie...

Poleć forum