1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 Błędy.....

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez kylex, Listopad 25, 2010.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chciałem podzielić się z wami kilkoma spostrzeżeniami dotyczącymi nowej fify i jakiś dziwnych błędów na jakie natrafiłem. Po pierwsze w założeniach na sezon (grałem w trybie managera) miałem zająć miejsce w pierwszej szóstce a zająłem miejsce ósme i zarząd był zachwycony dodatkowo zwiększając mi premie na transfery. Po drugie, jeden z zawodników rozegrał świetny mecz, asystent go pochwalił, kazał częściej wystawiać - patrzę do statystyk a tu -1:) Dodatkowo zauważyłem pewną zależność w tej grze. Mianowicie ciężko na najwyższym poziomie jest strzelić bramkę a trudno ją stracić. Większość meczów w sezonie ok. 18 zremisowałem z czego 15 0-0. Przegrałem tylko 3. Nie jestem zbyt doświadczonym graczem i jest to moja pierwsza fifa na konsolę. Wcześniej grałem w Pesa i o wiele lepiej wspominam chwile spędzone przed telewizorem. Jestem ciekaw co na swoją obronę mają fani fify 11? pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    hahah jaką obronę? w tym roku fifa nie zachwyca to chyba wie każdy, po świetnych odsłonach 09 i 10, jedenasta część trochę stanęła w miejscu, sam przy każdej partii w tą kopanke klnę jak szewc na błędy/idiotyzm CPU ale nie ma lepszej piłki na rynku, niestety. PES teraz jest słaby chociaż za czasów ps2 tylko on gościł w czytniku mojej konsoli. Trzeba być realistą i grać w to co jest lepsze, a nie stać po jednej stronie.

4. szymonski

szymonski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    mam wiedzieć?
    ja zawsze bylem fanem PESa do momentu gdy fifa zrobiła wielki krok do przodu i na Xboxie gra sie przyjemnie :) za to najnowsze czesci PESa jakos mnie nie przekonują... to juz nie to samo :((

5. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    W pierwszym sezonie też miałem dużo remisów 0:0. Od drugiego strzelam min tą 1 bramkę a często wyniki kończą się po 4-6:0 (Gram Romą) To co mi się podoba to niewielka dysproporcja pomiędzy zawodnikami. Gram też drugą karierę Śląskiem Wrocław i nie mam problemów żeby w LM wygrywać np z Interem po 4:0 na wyjeździe (żeby nie było - moi napastnicy mają overal po 75 i zostali kupieni za darmo jako wolni zawodnicy o overalu 71). Uważam , że gra z SI na poziomie Legend jest banalna i mocno schematyczna (ale czy jakaś piłka kiedyś nie była schematyczna?). Z biegiem czasu obczaisz schematy, które będziesz mógł wykorzystywać w razie przypadkowego 1:0 w plecy "D

maroko freestyle: nie widzę w czym f11 jest gorsza od f9 i f10. Pierwsze z pamięci błędy to np f9: kosmiczne wielkie rozgniecie i wielka dziura pomiędzy obroną i pomocą, przez co 90% kontrataków było 2vs2 bez szans na obroną przez SI (beznadziejny algorytm, który nie potrafił przechwycić piłki na dojście dołem i górą) f10 100% skuteczności loba=90% lobów w sytuacji 1vs1, taka sama skuteczność przy free kicków. Jedyna wersja, która może przewyższać f11 to wc10. Fifa 11 być może trochę stanęła w miejscu bo świetny postęp SI w porównaniu do innych wersji miała wersja WC10 przez co tej różnicy pomiędzy wersjami tak nie widać. Wielki minus f11 to skuteczność dośrodkowań z akcji. Gdyby obrońcy się w 50% sytuacji mnie gubili to było by spoko. A tak takim Larrando w Sląsku strzelam po 2 bramki z dyńki w każdym meczu bez różnicy czy w obronie Puyol czy Bieniuk ;)

6. kamilao5555

kamilao5555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Libiąż
    "Gram też drugą karierę Śląskiem Wrocław i nie mam problemów żeby w LM wygrywać np z Interem"
    w fifie liga mistrzow ? :)

7. michas19

michas19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest takie coś jak wygrasz sezon to idziesz do Pucharów Europy

8. kamilao5555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Libiąż
    wlasnie skonczylem barcelona i nie mam nic w nowym grfiku chyba ze sie pojawi potem :]

9. michas19

michas19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja grałem Legią Warszawa i odrazu przejrzalem terminatrz i mialem pierwszy mecz w lidze europy z Juve

10. kamilao5555

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Libiąż
    to nie wiem czemu ja nie mam, no trudno :)

11. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Nie mówię że jest gorsza! to jest chyba najlepsza odsłona jaka się ukazała, ale wiem że można by jeszcze ją ulepszyć czego twórcy specjalnie nie zrobili. Jestem trochę zawiedziony ale grze i tak nie można wystawić nic poniżej 8.5/10 bo jest naprawdę dobra, tylko po tym co dostaliśmy w ostatnich dwóch latach wiemy, że twórców stać na więcej ;).

12. Sala8

Sala8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    To ze Fifa 11 jest lepsza od pozostałych chyba nie ma wątpliwości dla większości.
    Sa bledy jak w kazdej grze szczegolnei jak sie gra na innych graczy.
    Co do managera itp. To fakt ale w poprzednich tez byly takie absurdy !
    W dodatku manager w fifie itd. jest duzo bardziej rozbudowane niz w pes.

13. moloch

moloch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomimo błędów to na konsole Fifa jednak wymiata. A stanęli w miejscu bo nie mają jak na razie na xboxie poważnego konkurenta.

Edit: Muszę zweryfikować swoją opinię, po zagraniu chwilę w PESa 10,- Ma sporo do zaoferowania i ciężko jednak wybrać tytuł. Marzy mi się żeby połączyli plusy PESa z plusami FIFY i stworzyliby chyba piłkę bezkonkurencyjną.

14. MuSk_PoWeR

MuSk_PoWeR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, na wstępie przepraszam, że piszę w innym temacie, ale przed chwilką się zarejestrowałem bo nie mogę sobie poradzić z gierką FNR4 mimo usilnych poszukiwań odpowiedzi na necie. Mianowicie pierwszy raz użyłem usługi xbox live i pościągałem sobie troche nowych twarzy, które są aktywne tylko pod tym profilem live a na profilu, na którym do tej pory grałem i mam save są "starzy" bokserzy. Czy można połączyć te konta? przerzucić bokserów do profilu offline albo do profilu online save?

pozdrawiam i z góry dziękuję

15. Trybex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Oczywiście chodzi mi o odpowiednik LM, żeby nie było. Licencję LM ma PES. Europejskie puchary pojawiają się po pierwszym sezonie. Ktoś napisał, że tryb menadzerski jest bardziej rozbudowany niż w pesie. Wg mnie nie, tryb ten został maksymalnie uproszczony w porównaniu do poprzedniej wersji i technicznie wygląda niczym Master Liga z Pesa z edycji 5/6

16. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam to samo, gram Herthą Berlin 3 sezon już. W każdym sezonie miałem po 10-15 remisów, a jak wygrywałem to zazwyczaj 1:0. Ale to pewnie wynika z poziomu trudności tejże gry, gdybym grał dobrymi klubami(Chelsea czy Barcelona) to wiadomo że wyniki byłyby lepsze ale jaka w tym frajda?

17. Trybex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tomekszcz91, tu nie chodzi o to. Grając Herthą masz pewnie zawodników na poziomie 75 i w lidze masz dużo zespołów podobnych więc wyniki powinny być normalne bo co to za różnica ja czy grasz sląsk vs arka (poziomy ok 60) Hertha vs Bayer (strzelam ok 75) czy barca vs real (85) drużyny są takie same a różnicę robi tylko jak grasz. 3 kluczowe rzeczy które mnie wyciągnęły z wyników 0:0. 1. Trigger Run (przycisk RB) - wg mnie najważniejsza rzecz gdy masz piłkę i naciśniesz przycisk to zawodnik bez piłki urywa się sprintem w stronę bramki. Gdy opanuje się wypuszczanie ich to okazuje się, że zagrać prostopadłą piłkę na dojście dołem czy górą jest banalnie prosto (bez tego cieżko dojść do sytuacji żeby obrońcy nie przejeli takiego podania) Jest to niezwykle skuteczne, nawet do tego stopnia, że jestem w stanie strzelać bramki w pierwszej minucie używając kilka razy trigger runa i wykonując 3 podania. Jak się opanuje to się nagle okazuje, że presing Realu Madryt w środku pola lajtowo ominać wychodzą na pozycje:). 2. Klepka (LB +podanie) Taki mniej zaawansowany trigger run - szczególniej w akcjach oskrzydlających gdzie na trigger run jest za mało miejsca i czasu. 3. Taktyka + transfery: wcale nie trzeba mieć na skrzydle Messiego a na szpicy Rooneya żeby dużo bramek strzelać. U mnie w każdej drużynie najlepiej sprawdza się 4-4-2 w postaci diamentu na środku dzięki czemu mam dowolnośc prostopadłej piłki jak i akcji skrzydłem, a także atak bardziej finezyjny czy pozycyjny. Ważne żeby dokupować zawodników jakich naprawdę nam potrzeba - na skrzydło najlepiej ktoś z 4 * tricków (bardzo przydatny jest jeden zwód - LB prawy analog najbier w kierunki biegu a potem w wybrany bok, zawodnik obraca się i zmienia kierune biegu- idelany zwód na łamanie nagle akcji do środka ze skrzydła) a do tego albo speedster albo crosser, natomiast w ataku speester albo ariel threat (do główek, najlepiej mieć obu). Grajków z takimi skillami można kupić za 2-3 miliony (mają poziomy po 60-70, ale się ********** sprawdzają). I tak np śląskiem zrobiłem sobie za małe pieniądze drużyne w której każdy ma jakiegoś skilla odpowiadającego pozycji przez co drużyna jest niemal nie do pokonania przez SI na poziomie legend. Mam nadzieję, że te kilka zdań w jakiś sposób pomoże wyjściu Wam z marazmu jakim są wyniki 0:0.

aaa jeszcze jest jedna prosta sprawa jak zwiększyć sobie kasę na transfery. Wykupować wszystkich grajków którzy są Free Agents (nic nie kosztują) do poziomu 50 i po sezonie ich sprzedawać. Na jednym można zarobić tak z 500 tyś-1,5 miliona więc to nie jest super kasa, ale jak w roku robi się takich 10-15 transferów to ogólny zysk z tego jest rewelacyjny, na tyle duży że w 3 sezonie w sląsku stać mnie było ma Kompany'go za 11 milionów i jakiegoś bramkarza o overalu 84 z kosmiczną gażą :)

18. strazak_sam

strazak_sam Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak widzę przewracających się o siebie 5 zawodników na raz a gdzieś wśród nich zaplątana piłka to mam ochotę rzucić padem w tv... ale i tak wracam do tej gry żeby się znowu powkur%#$#

19. theversus

theversus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Wracając do błędów to najwiekszy - to komentarze, centrujac z konca boiska przy lini autu mozna uslyszec "no kiepsko wykonany ten rzut rozny" reszta bardzo mi sie podoba. Milej gry

20. nivval

nivval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja gralem u kumpla w FIFE 11 z powodow ze nie mam x360 juz dawno pewnie przeszedl recykling ale nie o to chodzi !
    fifka 11 nie miala zadnych bledow !

21. nivval

nivval Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :DD

Wczytywanie...

Poleć forum