1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 11 cheaty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zuraw1989, Czerwiec 30, 2011.

1. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    witam mam pytanie dotyczace fify 11 czy sa do niej jakies cheaty poniewaz gdy gram przez internet to w niektorych meczach sa dziwne lagi i nie da sie odebrac czysto piłki czy ktos kiedys z was spotkal sei z czyms podobnym

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Bez jtaga nie wgrasz zadnych cheatow. Jtag = ban w ciagu kilku godzin.

5. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    lagswitch? ;d;d

Ale raczej to wina słabego łącza i tyle...

6. wilos

wilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Są gracze którzy specjalnie ociążają łącze - ja np. mam zbyt dobry internet 7 mb/s i podczas gry sciągam torrentem ile wlezie - takim sposobem wygrywam mecze - bo ja nie mam lagów a przeciwnik ma ,, SMB". Wcześniej grając w PES 2011 nic nie mogłem zrobić bo miałem ,,SLOW MOTION BUG" tzw spowonienie akcji u osoby które ma lepsze łacze. Niestety ale japońce nie potrafią zrobić dobrego oniline.

7. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    ok dzieki ja mam neta 4 mb takze to nie moja wina tylko rywali dzieki za wyjasnienie a co z tym przepychaniem bo to jest naprawdę dziwne , albo po głupich akcjach trace bramki co naprawde wkurza

8. emik86

emik86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Krakow
    Trenuj, po prostu trenuj. Neta masz dobrego, tracisz bramki jak kazdy. Ja na poczatku dostawalem baty od wszystkich. Dzis juz jest o wiele lepiej. :)

Heh.. Juz widac z kim lepiej nie grac. Ladnie sie dowartosciowujesz wygrywajac w ten sposob mecze. Zaiste zalosne. :/

9. wilos

wilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czytaj uważnie z NIEKTÓRYMI uzytkownikami jak widze że mam SLOW MOTION BUGA - wtedy odpalam ******* i gram normalnie - nie mam spowolnienia. Czytaj człowieku ze zrozumieniem a nie pomawiasz kogos - za to grozi kara pozbawienia wolności.

Wczytywanie...

Poleć forum