1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 - coś jak Anty Aliasing

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fainy4, Grudzień 25, 2010.

1. Fainy4

Fainy4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem z grą FIFA 11. Wszystko ok działa, menu także, ale chyba mam coś nie tak z grafiką. Nie wiem czy to błąd ale nie sądzę by ta FIFA tak miała - po prostu nie ma wygładzania krawędzi. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi z tym wygładzaniem to jest to to samo co Anty Alisaing na PC. To strasznie przeszkadza bo mam wrażenie jakbym grał w FIFE 05 na PC. Dodam że jest to oryginalna gra, ale konsolę mam przerobioną. Da się jakoś to ustawić czy to problem telewizora?

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Anty Alisaing - lol ale się uśmiałem z nazw jakimi operujesz :D Po pierwsze to anti-aliasing. Po drugie: na xboxie nie uświadczysz wysokiego AA. Może po prostu pokaż zdjęcie zrobione dobrym aparatem, a nie opisuj nam coś, co może okazać się dobre, a Tobie wydaje się słabe i zepsute -,-.

4. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Grafika w xbox 360 nie oferuje wygładzania krawędzi

5. Fainy4

Fainy4 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie powiedziałem że chce dokładnie tego samego, tylko coś w tym stylu, a nie sądzę by to było dobre, bo grafika w FIFIE 10 była lepsza... W dodatku jest to HDMI. Widać to ewidentnie np. gdy gram w trybie Be a Goalkeeper to poprzeczka i słupki bramki nie są wygładzone. Z resztą tak samo jest z liniami boiska, a zawodnicy też jakoś dziwnie wyglądają. Chodzi mniej więcej o to:

Mam takie coś jak po lewej. Są to takie jakby nierówności, a po prawej jest idealnie gładkie.

6. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie ma czego takiego jak cos w tym stylu, nie ma wygładzania i tyle, na jednej grze to bardziej widac na innej mniej

7. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    /\ please somebody shoot this guy

8. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    A po polsku to nie potrafisz napisac co ?
    Uklad graficzny w xbox 360 nie wygladza krawedzi w grach tak jak to ma miejsce na PC, owszem zagalopowałem sie piszac ze nie obsluguje wcale ale co nam z tego jak te wygladzanie jest maks 4x i jak widac w niektórych grach to nic nie daje

9. Infernalisss

Infernalisss Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem ... tylko żę gram na monitorze ale myślę że to wina framerate monitora

10. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a ja myślę że to wina przewodu, załamany lub nie dociśnięty

Wczytywanie...

Poleć forum