1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 – Creation Centre, czyli rozbudowana opcja edycji dostępna tylko na konsolach

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez codmistrz, Lipiec 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. codmistrz

codmistrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Electronic Arts nie tylko ogłosiło dziś oficjalną datę premiery FIFY 11, ale także zaprezentowało nową dla serii opcję edycji, która pozwoli na stworzenie własnej drużyny całkowicie od podstaw.

Mowa o Creation Centre, które udostępni graczom narzędzia pozwalające na stworzenie własnej drużyny i zawodników, a wszystko to w oparciu o całą masę w pełni edytowalnych statystyk. Będzie można określić nie tylko wygląd i umiejętności zawodników, ale także dobrać kolorystykę strojów według własnych upodobań. Na tym jednak nie koniec, bowiem zapowiedziano też możliwość stworzenia własnego stadionu. Naszymi dziełami będziemy mogli podzielić się później z kumplami poprzez sieć. Brzmi nieźle, prawda?

Creation Centre nie będzie dostępne z poziomu konsoli, lecz za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry. To dobry pomysł, zważywszy na fakt, iż bawienie się dziesiątkami opcji przy pomocy pada do najwygodniejszych rozwiązań raczej nie należy. Na koniec łyżka dziegciu dla osób, które w nową FIFĘ będą grały na pecetach. Opcja edycji będzie dostępna tylko i wyłącznie na konsolach – na Xboksie 360 i PlayStation 3. Zyskaliśmy zatem kolejny dowód na to, że konsolowa i pecetowa FIFA to jednak nie do końca ta sama gra.

FIFA 11 na europejskim rynku pojawi się 1 października, o czym EA poinformowało dziś nad ranem.

Źródło:Gamezilla.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    A jeszcze niedawno czytałem ze Fifa ma byc taka sama na PC i konsole :p

4. codmistrz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak trzeba mówic, żeby zwiększyc sprzedaż :) Panowie z działu reklamy/marketingu EA wiedzą co robią x) Niedługo zrobią nam jeszcze większy mętlik w głowie ...

5. Margolll

Margolll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    No i to mi sie podoba ale licze rowniez na godne dzielo od konami ktore zdola mnie oczrowac tak jak fifa w tym roku :)

6. codmistrz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi Ci o Fifa 2010 WORLD CUP , czy o zwykła Fife 10? Bo Fifa 10 jest magiczna, o wiele lepsza od PES'a

7. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesli to prawda to ciekawe czy bede musiał wszystkie stworzone modyfikacje pobierac z lifa czy moge nagrac na cos i na dysk konsoli wrzucić bo cholera mam od roku bana na life... ;]

8. maciek360

maciek360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Olszany
    Mam nadzieję, że będziesz musiał. :)
    Opcja może być bardzo ciekawa, najbardziej intrygująco brzmi możliwość stworzenia własnego stadionu.

9. Rudy96

Rudy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Jestem zgodny z Tobą, mimo, że nie mam bana, lecz konsolkę bez dostępu do neta :)
    Powinni udogodnić tym bez XBL i umożliwić wrzucanie przyśpiewek, jak i tych innych rzeczy offline :D

10. Jarro

Jarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Tego mi brakowało. Możliwość stworzenia własnej drużyny to wielki plus dla Fify 11.

11. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Oby to wszystko dobrze zrobili. Jesli bedzie fuszerka to ja dziekuje za takie cos :p

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum