1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 dwa acziki

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez damian7154, Lipiec 3, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć. Mam problem z jednym aczikiem: "Dośrodkuj do przyjaciela tak aby ten strzelił bramkę". Mam w FIFIE rozegranych ponad 500 meczy, z czego padały wszelkiego rodzaju bramki. Z dośrodkowań górą, po ziemi, z przewrotek, nożyc po dośrodkowaniach i nic, nie zaliczyło mi go. O co tu chodzi?
    Drugi:
    Rozegraj cały sezon bramkarzem.
    Co jeśli mam karierę już zawodnikiem? (wirtualna gwiazda). Mogę założyć drugą karierę tym samym zawodnikiem tylko jako bramkarz? (Wtedy w ustawieniach bym dał bramkarz jak chcę grać w tej drugiej karierze, a zmieniałbym na napadziora tylko do gry znów w tej pierwszej)

2. Lotnik421 Xbox One

3. pele321

pele321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stargard Szczeciński
    Taki sam jest w fifie 10 i ja musiałem to przejść na dwa pady. Czyli przyszedł kuzyn do mnie z drugim padem graliśmy w tym samym zespole on mi dośrodkował i zaliczyło się. Sprawdz na youtube jak to powinno wyglądać.

4. KamiLLLLCR7

KamiLLLLCR7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak trzeba dwoma padami. JA to zrobiłem tak ze na jednym padzie biegłem w strone rogu, dosrodkowałem a potem szybko wziąłem drugiego pad i strzeliłem

5. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    k dzięki. a drugi acziw?

6. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Wybierasz nowa kariere, robisz bramkarza, wybierasz z kalendarza ostatni mecz sezonu i symulujesz i achievement wejdzie, znajdz jeszcze na youtube, jest pokazane jak to zrobic, jakim zespolem , w jakich ligach.

7. jakubinho

jakubinho Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze do pierwszego - jak grałem przeciwko koledze, to on po prostu dośrodkował i strzelił bramkę.

8. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Musicie byc w jednej druzynie :) czyli dwa pady na jedna strone, gracie przeciwko botom na najlatwiejszym poziomie i git, dosrodkowanie, drugi strzela bramke i jest.

Wczytywanie...

Poleć forum