1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 Freez

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BinduS, Maj 20, 2011.

1. BinduS

BinduS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    otóż mam problem z Fifka 11. Mam przerobiona konsolę. Miałem Fifę 11 po angielsku, ale chciałem sobie pograć z polskim komentarzem. Ściągnąłem polska wersje, wypaliłem. I teraz zaczyna się problem . Gra zawiesza się po kilku minutach , nieważne w jakim momencie. Fifa angielska działa normalnie, 0 problemów. Myślałem,że to wina płyty więc nagrałem jeszcze raz, jednak problem się powtarza. Inne gry działają normalnie. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
  4. orynia55

orynia55 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najprawdopodobniej obraz jest skopany...

5. BinduS

BinduS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprawdzałem. Jest good , ale może sciagne 2 wtedy porownamy.

Wczytywanie...

Poleć forum