1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 i Firewall

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bansuj, Styczeń 18, 2011.

1. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Mam problem z grą w FIFA 11 kiedy używam routera. Router to Belkin F5D7234-4-H V5. Mam go podłączone kablowo z modemem i z Xboxem oraz PC. Kiedy Xbox jest podłączony bezpośrednio do modemu to gra działa idealnie (gra wskazuje poziom zapory na Niski), ale jak podłączam konsolę do internetu przez router, to wszystko działa dobrze oprócz multiplayera. Internet i Live jest, ale nie da się normalnie pograć. FIFA pokazuje poziom zapory na Wysoki, mimo że w ustawieniach routera przez przeglądarkę wyłączyłem Firewalla kompletnie. Kiedy chcę z kimś zagrać to najczęściej pojawia się napis, że sesja gry nie jest już dostępna, nigdy nie stawia mnie w roli hosta (kiedy gram na modemie to prawie zawsze), a kiedy już jakoś uda mi się zacząć mecz to jest zauważalne opóźnienie. W ustawieniach routera nie ustawiałem żadnych bramek, portów itp, tylko wyłączyłem kompletnie wszystkie zabezpieczenia jakie się da. Jest jakiś sposób żebym normalnie pograł na routerze? Tylko proszę o konkrety, nie zwykłe "odblokuj to, odblokuj tamto". Z góry dzięki za pomoc, będą +

2. Lotnik421 Xbox One

3. zzROOTSzz

zzROOTSzz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam podobny problem. Mam neostrade 6 mega, xbox podłączony do laptopa przez kabel sieciowy, i nie moge normalnie zagrać meczu bo opóźnienie jest na czerwono. Tak mam od jakiś 2 tygodni. Wcześniej zero problemu, grałem w fife 11 płynnie opóźnienie na zielone trzy pałki. Grając w inne gry online nie ma problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum