1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 - info

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hakaaan, Kwiecień 3, 2011.

1. Hakaaan

Hakaaan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam kilka pytań dotyczących Fify 11, bo ją właśnie nabyłem. Po 1 czy robi się coś tym drugim analogiem na padzie oprócz wypuszczania piłki do przodu? Jak się robi tricki i gdzie w grze jest to pokazane? Jak można ustawić bocznych obrońców jako ofensywnych, bo w innych drużynach się włączają, a u mnie nie i w ogóle inne drużyny mają tak zagęszczony środek pola, że trudno piłkę rozegrać. Jak rzucać dokładnie piłkę z autu, żeby nie leciała mi tylko do przodu albo w boki po linii bocznej. Można usunąć nazwę użytkownika nad nazwą zawodnika? I można coś zrobić żeby piłka i radar były bardziej widoczne.Są jakieś wtyczki, patche do pobrania, które ulepszą grę? Jeśli mi się coś przypomni to napisze jeszcze. W ogóle nie mogłem nic znaleźć o ustawieniach Fify w internecie, jak grać itp. Dzięki za odp. Pozdrawiam .

up. Teraz sobie ustawiłem dobrą kamerę tele. Przedtem miałem co-op czy jakoś tak i mało widziałem ;p Proszę o odpowiedź na pytania zadane wcześniej. A i przy passing Power Assistance dałem none,a przy Pass Assistance dałem off, a przy reszcie manual, żebym ja wszystko sam wykonywał. A do czego są te pierwsze zwroty co wymieniłem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Masz tu link do poradnika do fify Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster.
    Sry link padl,szukam nowego.
    Wszystko skad pobieram popadalo,niestety nie uracze cie poradnikiem z rozszerzeniem .pdf :(

4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Tricki robisz LT+ prawy analog

5. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Na youtube jest masa poradników, zresztą w grze też są skróty klawiszowe oraz video tutoriale

Wczytywanie...

Poleć forum