1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 Jak grać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Skobelek, Listopad 4, 2010.

1. Skobelek

Skobelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ,ma ktos moze jakis poradnik do Fify 11 jak grac w obronie i w ataku? Jakieś ciekawostki. Tricki w miare opanowałem ,ale gram przez xbox live to moj poziom znacznie odstaje. Dzieki ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    W grze masz dużo różnych "Video-Tutoriali". Bardzo się przydają. Wszystkie też znajdziesz na YouTube. Wystarczy wpisać co Cię interesuje, np. FIFA 11 Defending Tutorial, Skills Tutorial etc.

4. Skobelek

Skobelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki,faktycznie jest troche pomocnych rzeczy ;)

5. burzaa

burzaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bez sensu uczyć się na takich filmikach, graj przez neta, dostaniesz baty od nie jednego, ale z czasem będą widoczne poprawy. Wiadomo: trening czyni mistrza :)

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Przede wszystkim Spokojnie.

7. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Sorki że tutaj.. Ale niema sensu zakładać gdziekolwiek nowego tematu z jednym pytanie.. Chciałem się dowiedzieć o co chodzi z "zniszczeniem murawy" bo grałem już duuużo meczów... I dalej nie widzę co to jest... Czy to zależy od stadionu? czy jest tylko kilka ?które mają tą opcję ? tą opcję mam włączoną na losowo...

8. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Refresh O co chodzi z tym "zniszczeniem Murawy" czy to jest tak że np. niszczy się ona pod koniec sezonu czy jak^^?

Wczytywanie...

Poleć forum