1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 jak zrobić taki trik?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez damian7154, Luty 20, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    YouTube - FIFA 11 - mistrzowie trików

Piłkę między nogami z wyskokiem to wiem jak zrobić, ale jak uderzać tak potężnie, żeby bramkarz się nawet nie ruszył?
    Zawsze jak gram to bramki strzelam z pola karnego lub max. z 20-30 metrów. Nie potrafię też strzelić takiej typowej bomby. Robię kombinacje z RB i bez ale ciężko. Nawet przy niektórych sam na sam sobie nie radzę bo kopię prosto w bramkarza.
    Macie może na to jakiś sposób?

Jeszcze powiedzcie mi czy opłaca się grać na ręcznych ustawieniach? ( Ja gram poziom Zawodowiec + ręczne ) czy może lepiej Klasa Światowa + automatyczne? Nie wiem jak jest popularniej podczas gry online i podczas turniejów

2. Lotnik421 Xbox One

3. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie gram online u siebie, ale u kumpla często pykam, to po necie zawsze jak grałem każdy miał automatyczne, wieć tak gram.
    Niestety Fifa to nie Pes i nie ma takich soczystych strzałów. Jeżeli chcesz mocno strzelić to musisz sobie wypracować bardzo dobrą i czystą pozycję do strzału, tak żeby nikt Ci nie przeszkadzał, do tego gracz powinien mieć w skillach strzał z dystansu (czy jakoś tak) a przed strzałem wypuścić sobie piłkę (czy to zwodem czy prawym analogiem). Rzadko się udaje, ale mi jak wychodzi to przeważnie po zwodzie RB+LT + w jakąś stronę - jest to taki delikatny zwód jakby do mijania tyczek i po tym warto udeżać jak jest czysta pozycja.
    Strzał z rb wg mnie działa dobrze max do 22 metra, bo potem to już podania do bramkarza a nie strzał.
    Być może silne strzały są pod LT, tak samo jak w rzutach wolnych. Kiedyś testowałem, ale nie widziałem różnicy pomiędzy nim, a zwykłym strzałem.

A co do sam na sam, to pomimo tego, że w karierze mam już 1066 goli to i tak czasami marnuje. Najłatwiej wg mnie jak idziesz na wysokość narożnika pola karne i delikatnie łamiesz akcję do środka. wtedy lekki strzał +rb i piłka leci po długim po ziemi. Jednak wg mnie najskuteczniejsze (gram 3 napadziorami lub 1 i 2 ofensywnymi) to jak wychodzisz sam na sam to klikasz lb i urywa się twój koleś z drużyny, dopasowując tempo biegu wykładasz mu patelnie.

4. x_kamil

x_kamil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak przy strzale trzymasz RB to uderzasz finezyjnym strzałem, czyli piłka zostaje podkręcona i według mnie tak najlepiej strzelać z dystansu (piłka częścej wpada do siatki).

5. Trybex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zdefiniujmy dystans. może to być 20 metr jak również 35, a nie wieże że strzelisz finezyjnie(technicznie) z 35 metrów. 25 metr czasami wpadnie, ale to i tak rzadko. Jak wcześniej pisałem, górna granica finezyjnego to ok 22 metrem, czyli troszkę za półkolem.
    I zgadzam się z Tobą że najłatwiej tak strzelić, ale do pewnego momentu, bo potem to już są podania do bramkarza, a nie strzały.

6. x_kamil

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dzisiaj strzeliłem piękną bramkę zza pola karnego finezyjnym strzałem (słabym zawodnikiem). Co do strzału z 35 metrów i dalej to trzeba zawodnika z dużą parą w nodze (np. Robben którym strzeliłem bramkę z połowy) i z atrybutem strzały z dystansu, choc takie strzały wpadają rzadko (przynajmniej mi). Ja mam inne pytanie: jak strzelić bramkę loobem ale takim gdzie piłkę podnosisz nogą (a nie podcinką)?

7. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Niestety, ale o ile w poprzednich FIFACH można było strzelić mniej więcej z połowy, lub z ponad 30m, to w tej FIFIE jest to prawie niewykonalne, bo z niewiadomych przyczyn bramkarz potrafi złapać potężny strzał bez żadnego piąstkowania itp...
    Co prawda można trafić z mocnego dystansu, ale jest to bardzo trudno. O ile w FIFIE 10 25/100 strzałów z połowy kończyło się golami, to tu 1/200 tak się kończy.
    Najdalej udało mi się chyba trafić z 37m(ale to z rzutu wolnego, tak w trakcie meczu to max 30m)

8. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Moim zdaniem z daleka strzelać najlepiej tak: Stajemy na połowie i biegniemy na sprincie twarzą do bramki i trzymając analog lewy w stronę bramki wciskamy B do 3/4 paska siły. ważne aby tak strzelać z troszkę bliżej niż z połowy bo wtedy bramkarz jest dalej od bramki i będzie taki lob. Drugi sposób: jesteśmy po lewej stronie boiska i biegniemy na przeciwległy róg potem pasek siły na polowe lub 3/4 i analog skręcamy na drugi róg.

9. Trybex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem czy o taki "lob" Ci chodzi, ale można piłkę podnieść trzymając LB+3x w stronę w którą biegniesz. Wtedy tak jakby przerzucasz piłkę nad wślizgiem czy rzucającym się bramkarzem, ale pewnie nie o to Ci chodziło. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Tu np gol z mocnego strzału, który zapiął mi kumepl (+-25 metr) Powtórka — 3 | EA SPORTS Bramka może i bez szału, ale rzadko nawet takie coś wpada. Link za jakiś czas pewnie będzie nieaktywny, bo wrzucenie na stronkę i pobranie to jedyny sposób, żeby przegrać bramki z xa na kompa :p
    szkoda, że skasował moją bramką z dobrych 30 metrów Villą.

10. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba o to mu chodzi :p też chciałem wiedzieć jak to jest. Jutro sprawdzę. A co do bramki to strzelałem też takie

11. x_kamil

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie, to nie to :) Jak znajde na youtube to wstawie.

12. theversus

theversus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    Z tego co wczoraj grałem, (na 4 pady 2v2 4h) to wywnioskowałem, że można oddać strzał przy którym bramkarz sie nie ruszy. Koledzy strzelali tak finezyjnym rb+b lecz piłka musiała być uderzana zewnętrzną częścią stopy lepszą nogą u zawodnika.
    np messi strzelił i z ok. 25m lewą nogą zewnętrzną częścią stopy a casillas sie nawet nie ruszył :)

13. bodi

bodi Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pewnie masz na myśli tzw Scoop Pass, który się robi LT + X, przy czym X naciskamy bardzo krótko, dodać należy też, że wykonywać go mogą tylko zawodnicy z pewnymi atrybutami np. Messi.

Wczytywanie...

Poleć forum