1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11-kariera-zawodnik

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziadzia62, Grudzień 27, 2011.

1. dziadzia62

dziadzia62 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem, gram w karierę zawodnikiem na końcu dałem wszystkiego po połowie typu siła, szybkość itd. gram Śląskiem Wrocław i mój problem jest taki że nie wiem gdzie zwiększyć jego skilla czyli umiejętności chciałbym mu zwiększyć szybkość itd.
    Jak to zrobić????

2. Lotnik421 Xbox One

3. exporttOne

exporttOne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robiąc wyzwania.. Typu 50 asyst - PODANIA +2.
    Wtedy statystyki podań wzrosną o 2pkt ; ) Wszystko masz w zakładce WYZWANIA :)

4. kondziu16

kondziu16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zamość
    Też nie wiedziałem jak to zrobić musisz wejść w wyzwania i tam masz określone czynności żeby odblokować..... W Fifie 12 też tak jest

5. exporttOne

exporttOne Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najlepszym rozwiązaniem jest rozgrywanie meczy w trybie kariery : )

Wczytywanie...

Poleć forum