1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 Kariera zawodnikiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BlackBalde, Luty 21, 2011.

1. BlackBalde

BlackBalde Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, zrobiłem sobie karierę zawodnikiem i gram W.Rooney i takie jest moje pytanie. Czy np. za bdb grę mogę dostać propozycję od innego klubu i kiedy ? Czy warto grać zawodnikiem z "wyższej półki" czy takim, który nie jest jeszcze tak znany i dobry ? A i czy bardzo słabym zawodnikiem mogę dostać się do Barcelony czy do Realu ? Jak wy gracie taki trybem kariery to kogo wybraliście i jak daleko doszliście. Pozdro.
    PS szukałem takiego tematu i niestety nie mogłem nic znaleźć ;/ Jak jest to bardzo przepraszam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Ja również niedawno zacząłem grać zostań gwiazdą z takim wyjątkiem, że ja gram wirtualna gwiazdą stworzoną przeze mnie, ponieważ daje mi to większą satysfakcję. Odblokowywania nowych butów, włosów itp, zwiększanie skill'a, wykonywanie wyzwań. Zaczynamy z przeciętnym zawodnikiem po to, żeby potem miał statystyki po 90.
    'A i czy bardzo słabym zawodnikiem mogę dostać się do Barcelony czy do Realu ' Mojego zawodnika umieściłem w Borussi Dortmund i grałem przez 3/4 sezonu, a co z tym idzie mocno rozwinąłem mojego kolesia i po tamtym sezonie(pierwszym) chciały mnie min. Arsenal, Chelsea i Bayern Monachium, ale postanowiłem pozostać w Borussi, bo bałem się, że sobie jeszcze nie poradzę w angielskiej lidze. Po moim drugim sezonie chciał mnie Milan, Tottenham i Juventus, do którego przeszedłem.
    Pragnę zaznaczyć, iż gram na legendarnym poziomie trudności

4. kacper4601

kacper4601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdynia
    Ja radze gra virtualem pro , a zawodnik musi by dosc dobry rzeby chcieli cie wziasc do realu lub barcy .

5. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Czytałeś wyżej to co napisałem?
    Wirtual pro = Wirtualna gwiazda

6. adrian7447

adrian7447 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Jeśli robisz postępy swoją gwiazdą to nawet po pierwszym sezonie możesz dostać propozycje z dobrych klubów, np w moim przypadku po 1 sezonie w Lechu kontrakt oferowały mi Chelsea, ManCity, Juve, Tottenham... Bardzo słabym zawodnikiem możesz oczywiście dostać się do dobrego zespołu, ale może być Ci ciężko wywalczyć miejsce w składzie.

7. JacexPL

JacexPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem Ci moją historię. Grałem pierwszy sezon w Lechu. W Styczniu już pytał się o mnie Manchester United (mój ulubiony klub) i Arsenal. Byłem tak podjarany tym, ale stwierdziłem, że poczekam do końca sezonu, bo Lech był na pozycji lidera i to ja strzelałem tam większość bramek dlatego chciałem już zostać do końca. Zostałem i Lech wygrał Puchar Polski i Ligę. Na koniec sezonu znowu był mną zainteresowany Manchester United, Arsenal i jeszcze Real Madryt, Lyon, Ajax i Wisła. Nie mam pojęcia czemu aż tyle klubów. Noi przeszedłem do Manchesteru United. Tam się nie mogłem przebić. Grałem grałem ale tam był Rooney. Siedziałem na ławce chyba 2 sezony żaden klub nie był mną zainteresowany. W moim 4 sezonie zagrałem kilka meczy i zgłosiła się po mnie jakaś drużyna z 4 ligi angielskiej. Przeszedłem bo chciałem grać. Doszedłem z nią do Premier League byłem w dobrej formie i znowu chciałe mnie kluby z najwyższej półki. Ale zostałem w Wycombe i gdy dopiero byłem naprawdę dobry przeszedłem do Interu grałem tam chyba 3 sezony a potem znowu do MU i zostałem już do końca. Teraz jestem trenerem Manchesteru. I dobrze mi idzie bo zgarniam wszystko co się da. Tylko, że Rooney ma chyba już 38 albo 39 lat. ; D

8. romeks125

romeks125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie czy powołali was do reprezentacji w trybie wirtualnej gwiazdy ??

9. Firioth

Firioth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak. Mnie Patrykiem Małeckim.

10. romeks125

romeks125 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: