1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 kilka pytam

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Masownik20, Październik 28, 2010.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    czytalem watek w pomocy ale nie zauwayzlem tego..jesli gram bramkarzem to jak sie najlepiej rzucac?? uzywajac Y bramkarz wylatuje z bramki na B rzuca sie pod nogi a jak robic zeby rzucal sie w rogi itd..bo rzuca mi sie ale zawsze za pozno.. jak to ogarnac?
    drugie pytanie grajac zawodnikime w polu na B jest wslizg a jak odbierac pilke normlanie bez wslizgu..??
    i ostatnie pytanie dotyczy kariery czy zawodnik nasz rozbudowuje sie jakos w czasie kariery bo przy tworzeniu to chyba mozna wszystko dac na maxa i lajt?? i trzeba rozegrac caly sezon zeby dostac nowa propozycje od klubu..czy normalnie podczas okien transferowych mozna dostac tez?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Prawym analogiem rzucasz się bramkarzem.
    Piłkę bez wślizgu odbierasz przyciskiem A.
    Na początku nasz zawodnik to cienias, trzeba robić wyzwania i zdobywać punkty overallu aby zdobywał umiejętności.
    Co do ostatniego pytania to nie jestem pewien, bo gram trenera a nie samego piłkarza, ale wydaje mi się że trzeba ukończyć sezon.

4. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie rozumiem jak cienias jak przy tworzeniu zawodnika daje sie mu punkty umiejetnosci i tam nie ma limitu punktu nabilem mu wszystko na maxa..?? hmm wiec jak to jest?? o jakie wyzwania ci chodzi np o takie ze masz wystepowac w podstawowej jedenastce?? i co to sa te punkty overallu i jak je zdobwac?

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    No nie wiem jakim cudem dałeś mu wszystko na max, ale jak ja tworzyłem zawodnika to miał Overall na poziomie 70. Teraz ma ok 80 a trzeba się napracować

6. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie wiem czy psizemy o tym samym... al przy tworzeniu zawodnika pozniej jest opjca gdzie jest drybling odbior pilki sila strzalu itd.. tot am nie ma ograniczen z tego co zauwayzlem..???
    a co do tego wyzej co napsialem udzieli ktos odpowidzi co to ten overrall i o jakie zadania chodzi?

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Overall - ogólne umiejętności zawodnika

Wyzwania - są zadanie do wykonania przez wirtualną gwiazdę. Wejdź w nią i poczytaj sobie!

8. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    hmm czyli wyzwania to to co jest przy podpisaniu kontraktu czyli w moim wypadku wystepowanie w podstawowej jedenastce??
    a jak sie zbiera ten overall

9. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Wyzwania to jest to co masz w tej "książeczce" Virtual Pro czyli np. Rozegraj 5 meczów, Strzel 10 bramek itp. W menu wirtualnej gwiazdy wybierz Wyzwania i tam masz ich listę, jakie ci jeszcze brakują i które wykonałeś. Im więcej ich zrobisz tym twój overall będzie wyższy.

10. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    dzieki o to mi chodzilo..;) tylkoz e mam polska wersje i to w glownym menu jest tam opcja wyzwania tak?

11. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Wirtualna Gwiazda -> Wyzwania, z tego co pamiętam.

12. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie wiem albo ja tego nie widze albo nie wiem... ale mam swtworzonego zawodnika w karierze i nim gram i wlasnie mam menu przed soba gdzie jest kalendarz gdzie jest opis mojego zawodnika w ktorym jest podane ile kartek czerwonych ile bramek strzelil czy zdobyl miano najlepszego zawodnika itd.. ale zadnego overall ani wyzwan nie widze...??

13. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    zal mi cie kolego chyba jesteś naprawę ciemny albo nigdy w fife nie grałeś i moim zdaniem z tego co tu czytam ty zrobiłeś zawodnika a nie wirtualną gwiazdeczka ale w fifie nie oto chodzi bo musisz zrobić wirtualna Gwiazda virtual pro musisz ja rozwijać w meczach strzelac nia brami by była lepsza opisz wszystkich wyzwań masz w książeczce co i jak musisz zrbic by umiejętności twojej gwiazdy sie polepszyły

14. Masownik20

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    takk dla twojej wiadomosci nigdy nie gralem w fife zawsze w pesa.. dlatego jestem nieobyty..i z tego co widze nie dogadalismy sie bo ja stworzylem zawodnika i nim gram.. bo w karierze do wyboru sa 3 opcje.. stworz zawodnika gwiazdke ktorym grasz w karierze i online.. 2 opcja stworz zawodnika.. i 3 opcja graj wybranym zawodnikiem... i o ktorej opcji pisaliscie dokaldniej?

15. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Ja pisałem o Virtual Pro, czyli o stworzonej wirtualnej gwieździe którą możesz grać karierę lub online. Go akurat się ulepsza z czasem, a kiedy tworzysz zwykłego zawodnika to przypisujesz go tylko do klubu z tego co pamiętam i on sobie tam normalnie gra.

16. Rzepa

Rzepa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Siedlisko Bezprawia
    a ja mam pytanie bo Diarra w Realu ma Zielone korki, a żadnemu innemu zawodnikowi nie da się zmienić na zielone takie jak były w demie . nie da się tego zmienić ?

17. Bansuj

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Chodzi Ci o zielone Mercuriale? W demie dużo piłkarzy je miało, bo wtedy nie było jeszcze nowszej wersji (tych czerwonych). Nikomu raczej nie da się ich założyć, szukałem też ich w korkach dla Wirtualnej Gwiazdy i tam też ich chyba nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum