1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 "Liga Przyjaciół"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez loza6, Marzec 24, 2011.

1. loza6

loza6 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zorganizowałem ligę przyjaciół w Fifie 11.

Liga polega na tym że dołączacie do niej wy przy pomocy danych które ja wam będę wysyłał na PW.
    Tak więc jak ktoś chce dane do ligi niech mi pisze na PW a ja będę wysyłał.

Polega to na tym że, dołącza do niej 12 drużyn i z każdą drużyną mamy do rozegrania 2 mecze, wchodzimy w ligę patrzymy kto jest online i gramy z nim :) lub piszemy do graczy z ligi i się ustawiamy na daną datę i godzinę.
    Liczy się przede wszystkim dobra zabawa :)

Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. loza6

loza6 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest już 6 użytkowników

Oto dane dla Chętnych:

Nazwa Ligi: Xbox Forum League
    Hasło: xboxforum

Proszę przed zapisaniem się zobaczyć jakie drużyny grają żeby nie było takiej sytuacji że np grają 2 takie same drużyny.

4. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Mozna dodac ze skrót to "4fun".

Wczytywanie...

Poleć forum