1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 na starszych ixtreme

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez herbul, Październik 7, 2010.

1. herbul

herbul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam starsze ixtreme, chyba 1.4 albo 1.51 (pewny nie jestem a nie wiem jak to sprawdzic). Posiadam kopie zapasową fify 11. Spatchowałem ją v14-15.ppf. programem ppf-o-matic3. Gdy wkładam do napędu xboxa włacza się czarny ekran i po paru sekundach wyskakuje komunikat aby wyczyścić płyte szmatką. Wszystkie poprzednie starsze gry działały, gdy tak patchowałem, a z Fifą coś nie tak. Co zrobić?
    Dodam, że nie za bardzo znam się na tym wszystkim.
    Z góry dziękuje za pomoc.
    Pozdrawiam

ps. jeśli zły dział to proszę przenieść

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    jeżeli inne gry które patchowałeś programem ppf-o-matic3 i działają a FIFA 11 nie to znaczy że to problem z płyta wypal jeszcze raz tą grę, a jakich płyt używasz najlepiej Verbatim prędkość wypalania 2-2.4x ja również używam tego programu do patchowania i mialem taki problem z Race Drive:Grid za 10 razem sie uruchomiła i grę zgrałem na dysk więc jest lepiej bo szybki start gry z płyty a później z dysku leci ;] wypal jeszcze raz grę

4. Dani7821

Dani7821 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z fifą 11, ja mam ixtreme 1.4 i kiedy odpalam grę na xboxsie to czyta ją jako film (jest napisne odtwórz DVD)nie wiem o co tu chodzi czy trzeba tę grę spaczować czy co? Jeżeli trzeba ją spaczować to niech ktoś napisze mi krok po kroku jak mam to robić żebym nie zrobił niczego źle. Dodaje że to jest moja pierwsza płyta jaką nagrywałem a płyta na którą nagrałe to emtec ale mam inną grę na tej płytce i wszystko jest ok. Z góry dzięki za pomoc

5. herbul

herbul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    KULA, także nagrywam na płytach Verbatim z prędkością 2.4x programem IMGBurn.
    Teraz trochę poczytałem o tym, i możliwe że nie działa przez to, że już po spatchowaniu znowu sprwadziłem obraz programem abgx, a czytałem że przez to obraz pat****e się spowrotem...

Jutro rano kupie płyty i spróbuję jeszcze raz.

6. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    a no widzisz hehe i tu faktycznie lezy blad . hehe po patchu odrazu wypalaj i bedzie smigało
    Dani7821:
    ściągnij program ppf-o-matic3 uruchom go w ISO File wklej obraz z grą a do paska Patch wklej plik który masz w folderze z programem czyli v14-15.ppf i kliknij apply poczekaj kilka sekund i gra będzie już po patchu wtedy już tylko wypal grę na płytę i oczywiście polecam płyty verbatim

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dokładnie.Po użyciu ppf-o-matic nic nie rób tylko od razu wypalaj.Pamiętam ten program jeszcze z czasów Xboxa 1.Zawsze był najlepszy do patchowania.I teraz też jest.

8. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Jeżeli chcesz obraz sprawdzać po patchowaniu (to lekki bez sens, bo po patchowaniu zawsze błędy lecą :p) to musiż auto fix level ustawić na 0 :)

9. Dani7821

Dani7821 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem z fifą 11

Zrobiłem wszystko tak jak kazaliście ale(Po użyciu ppf-o-matic od razu wypalaiłem obaraz iso) kiedy wkładam płytke to teraz jest napisane "Dysk z różnymi materiałami". Może na to macie jakiś sposob bo ja juz nie wiem co mam robic . Błagam was pomóżcie mi.

10. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jakim programem wypalasz ? Polecam Ci Img Burn.Ustaw wszystko tak jak jest napisane w tym temacie: http://xboxforum.pl/iso-f31/zmiana-booktype-na-dvd-rom-oraz-layerbreak-na-sztywno-7396.html

11. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Skoro sie odpalila tzn ze dziala ! Zle sie wypalila !! Nagraj jeszcze raz !!

12. Dani7821

Dani7821 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale kiedy to wszytko zrobie to mam wypalac z obrazu iso czy tworzyć jeszcze dvd.?

13. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    w programie do nagrywania wybierasz plik do nagranie ****.DVD nie *.Iso bo xbox będzie go widział jako Video. Problem masz już z głowy bo z tego co wynika z twoich tekstów to nagrywałeś *.iso a nie *.dvd

Zawsze przy wybieraniu wybieraj ten plik *.DVD bo bez potrzeby nikt go nie robił ;)
    Pamiętaj też żeby nie zmieniać nazwy tych plików bo będziesz musiał twożyć od nowa plik .dvd

Ja mam taki problem, pobrałem wersje od "GSM" wszystko idealnie grało aż do momentu gdzie po kilku meczach kariery po meczu konsola mi się zawiesza. Odpalam ponownie i gram szybki mecz (gram Chelsea) i przy wyborze składu nie mam nazwy jednego zawodnika tylko sam numer na koszulce (Anelka), gram mecz strzelam nim bramkę pokazuje się powtórka jak się cieszy ze zdobytego gola i znowu się konsola zawiesiła :/
    Takiego przypadku jeszcze nie miałem nigdy.
    Gierka nagrana na DVD "PLATINUM".
    Usunąłem gierkę z dysku i zainstalowałem jeszcze raz i dalej ten sam problem. Zapisać stanu gry w karierze też nie mogę bo się zawiesza.
    Co to może być za problem?

14. Dani7821

Dani7821 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na samy początku nagrałem plikem dvd i pisało otworz dvd jak wkładalem płyte a potem spatchowałem i odrazu nagrałem iso i pisze dysk z różnymi materiałam może mógł byk ktoś napisać mi jak mam po kolei nagrać tą gre bo już sie pogubiłem. Przypominam ze ma ixtreme 1.4

15. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    1. wypakuj. Pamiętaj żeby mieć świeżo wypakowany obraz, żeby nie był wcześniej przerabiany
    2. otwórz obraz w XDVDMulleter
    3. sprawdź czy wszystko po prawej strony jest zaznaczone, jak wygląda tak:
    [​IMG] idziesz do punktu 4!
    4. Otwierasz program "ppf-o-matic3" (3rd.wave.patch) [​IMG]
    5. Paczujesz [​IMG]
    6. Sprawdzasz dalej w XDVDMulleter czy wszystko jest dobrze zrobione [​IMG]
    7. Wkładasz czystą płytkę 8,5 GB
    8. Otwierasz program ImgBurn [​IMG]
    9. Ładujesz plik *.Dvd [​IMG]
    10. Nagrywasz [​IMG]
    11. Idź zrób sobie herbatkę, pograj w piłkę na podwórku wróć i graj w FIFE 11 PL!

Obraz musisz mieć przed nagraniem "Wave 2"

Wczytywanie...

Poleć forum