1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 na xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kylex, Listopad 1, 2010.

1. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Gra ktoś może w tą żenującą grę? Nie wiem czym wszyscy się zachwycają. Gra jest sztuczna. Rozegrałem 4 mecze w sezonie i wszystkie zremisowałem 0-0. Da się w tym gównie wogóle strzelać bramki?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barteq121

barteq121 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak się umie grać to się da :) No i zależy jaki poziom ustawiłeś bo jak najlepszy to nic dziwnego :p

4. Le Nino

Le Nino Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sępopol
    Bardzo inteligenta wypowiedź.Wyzywać grę za to,że nie umie się w nią grać . Ustaw sobie poziom trudności na amator i może uda ci się coś strzelić.Ale to fakt,11 jest wiele trudniejsza w porównaniu z 10.

5. Skobelek

Skobelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a gra w sieci z dobrym przeciwnikiem to dopiero hardkor i spocone kciuki :D

6. domin147

domin147 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    obcenie nie mam 11 ale mialem tez takie pierwsze wrazenie jak ty.. :) ale pozniej juz sie do niej przekonalem

7. kylex

kylex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A tak poza tym to wogóle za mało jest tutoriali np. dalej nie wiem jak wykonywać wolne. Ciężka ta gra...

Wczytywanie...

Poleć forum