1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 ONLINE/ OFFLINE

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Grudzień 31, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam mam takie pytanko... Ponieważ mam Zflashowanego Xbox'a ale nie mam oryginalnych gier więc gram tylko w trybie OFFLINE.... I teraz mam takie pytanie czy, żeby zagrać ONLINE wystarczy, że kupie FIFE 11 oryginalną? Czy zrobić coś innego? Dręczy mnie jeszcze takie 1 pytanie na które mi nikt nie odpowiedział w poście, który pisałem kiedyś.... Jak wyjść bramkarzem w Pole karne przeciwnika przy rzucie rożnym? Ponieważ CPU robi to często gdy przegrywa.... Czy za tą funkcję odpowiedzialny jest jakiś klawisz? A może jakaś specjalna taktyka? Z góry dzięki ;PP

2. Lotnik421 Xbox One

3. twix2508

twix2508 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli masz przerobioną konsole nie pograsz online- dostaniesz bana nawet na oryginalnej gierce :)

4. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nie liczy się gra oryginalna,czy nie,tylko to,czy masz przeróbkę.Więc ban.

5. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Ok dzięki wielkie.... ;) No szkoda... Bo na ONLINE lepsza grywalność i lepsza zabawa... A co z tym Wychodzeniem bramkarza? znów nikt nie odpowie? :D

6. twix2508

twix2508 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bym odpowiedział ale niestety nie posiadam ani fify ani konsoli dopiero przymierzam się do kupna : )

7. baranek1993

baranek1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Ja Ci odpowiem co do bramkarza, mianowicie..

Gdy przegrywasz np 1-2 i jest rzut rożny w przykładowo 89 minucie to automatycznie Ci bramkarz przybiega, ale to nie zawsze tak jest nieraz biegnie nieraz nie.. Ty nie masz nic do tego..

Możesz kliknąć w "Dziękuję" jeśli pomogłem.

8. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    No to masz.... ;) Dobra Temat do zamknięcia... Już wszystko wiem ;) Pozdro!

9. siostraFaustyna

siostraFaustyna Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Eee nie przybiega automatycznie. W prawym górnym rogu się pokazuje przycisk i napis 'zawołaj bramkarza' czy coś takiego (dawno to miałem ale na 100% sam nie przybiega). I musisz przegrywać 1 bramką :D

Wczytywanie...

Poleć forum