1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 - Online Pass - problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Warmin, Maj 17, 2011.

1. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Mam dość duży problem, mianowicie kupiłem FIFĘ 11 w dniu premiery i normalnie grałem online na swojej pierwszej konsoli. Konsola i FIFĘ sprzedałem. Teraz mam nową slimkę i nową FIFĘ kupioną w EMPIKU.
    I za cholerę nie mogę pograć przez internet, ponieważ wywala błąd uszkodzenia paszportu, próba ponownego pobrania kończy się niepowodzeniem. Myślałem, że wpiszę nowy online pass i wszystko będzie hulać, a tu nic.
    Próbowałem transfer licencji na nową konsolę, ale nic to nie dało. Ktoś spotkał się z takim problemem? Proszę o pomoc!

Wczytywanie...

Poleć forum