1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 Online Pass

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PatrykIPLI, Lipiec 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. PatrykIPLI

PatrykIPLI Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam jakiś czas temu sprzedałem konsolę ,3 dni temu kupiłem sobie nową, odzyskałem profil włączyłem fifę 11 i mecz rankingowy i wyskakuje pobieranie online passa niestety pobiera się do 27% i
    wyskakuje ,że nie można pobrac online passa.Dzwoniłem do ms ale oni powiedzieli ,że przy migracji konta mogłem się z tym liczyc i w żaden sposób nie uzyskałem od nich pomocy.Napisałem do ea ale oni
    odpisali żebym się skontaktował z ms.I teraz mam pytanie co moge zrobic aby pobrac online pass może ktoś z was miał podobnie i rozwiązał problem z góry dziękuje .

2. Lotnik421 Xbox One

3. VenoVel

VenoVel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    najprosciej bedzie kupic nowy online pass za 15zl

4. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Online pass

Wiem że można kupic, Kupilbym gdyby sie dało go wpisac ale odrazu jak włączam fifę i np mecz sie pobiera tamten i nie da się kodu wpisac nigdzie tam

5. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Fifa online pass

Temat do zamkniecia rozwiązałem problem.

6. mateo16

mateo16 Użytkownik Użytkownik Game Master

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ŁDZ
    Może napisałbyś jak rozwiązałeś ? Ktoś w przyszłości może mieć podobny problem.

7. PatrykIPLI

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Napisałem powtórnie do ea sports ,że ms mi nie pomógł i pomoc techniczna dała mi mały poradnik.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum