1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 online problemy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Erni1017, Luty 7, 2012.

1. Erni1017

Erni1017 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem. Nie mogę zalogować się w fifie 11 na tryb multi. Gdy wchodze do gry proszą o zaakceptowanie regulaminu akceptuje i poźniej jest takie okno w ktorym pytają o email i hasło. Email już jest wpisany wiec wpisuje haslo takie jak mam w profilu Xbox Live a tam wyskakuje mi bład ze adres email juz jest używany jest błedne hasło. Nie wiem o co chodzi. Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bullkovsky

bullkovsky Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Chyba nie chodzi o konto XBL ale o konto EA. Jeżeli pisze że e-mail jest już używany tzn. że musisz mieć już takie konto, więc daj odzyskaj hasło czy coś.

4. Erni1017

Erni1017 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Własnie dałem nowe hasło i nic ciagle pisze to samo... ze błednę. Najlepiej chyba bedzie założyć nowy email. Zresztą nigdy nie miałem konta ea

Wczytywanie...

Poleć forum