1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 online

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez coolboy, Grudzień 28, 2010.

1. coolboy

coolboy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Otóż mam mały problem. Na początku gdy odpalałem grę można było podać kod dostępu online, którego nie podałem (dureń ze mnie):mad:

Teraz nie wiem gdzie go podać, zarejestrowałem się na easports, jednak gdy chce grać online wyskakuje mi że nie mam dyspozycji do gry przez internet.
    Trzeba posiadać oprócz tego kodu, konto gold na xbox live?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Staszy

Staszy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz miec Xbox live :p + Online pass;p
    a wyskakuje Ci tak bo nie masz Golda:p

4. coolboy

coolboy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurczę, myslałem że jak już jest ten cały kod, to już by golda sobie odpucili. No cóż nadzieja matką głupich :(

Wczytywanie...

Poleć forum