1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 online

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Xinqev, Kwiecień 25, 2011.

1. Xinqev

Xinqev Guest

Witam, kupiłem wczoraj Fifę 11 i mogę wykorzystać jakiś online pass do gry w siecie, ale... do tego jest chyba wymagane dodatkowo Xbox Live GOLD? Jeśli tak to czy jest sens wykorzystywania tego kodu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    nie ma sensu dawac tego kodu jak nie masz GOLDA:)

4. Xinqev

Xinqev Guest

Mam nastepujacy problem: czegokolwiek nie chcialbym zrobc w fife co zwiazane jest z internetem (sklep, mecze), to po zaakceptowaniu regulaminu mam komunikat, ze jestem w nieodpowiednim wieku.. Na litosc Boska, zeby grac legalnie w te gre trzeba miec tylko 3 lata, wiec o co chodzi?

5. Metrowy

Metrowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem ty musi być jakiś błąd gry, czy masz tak cały czas czy ostatnio się tak dzieje ?

6. Xinqev

Xinqev Guest

Wczoraj ją zainstalowałem, miałem tak cały czas. Zobacze jak to wyglada dzisiaj

7. Xinqev

Xinqev Guest

Niestety dalej to samo. Nawet nie mogę zalogować się do EA.. pomocy :<

8. Xinqev

Xinqev Guest

Może dlatego, że przy pierwszym odpaleniu konsoli i zakładaniu konta ustawiłem sobie prawidziwy wiek :< ? Jestem rocznik 96`

9. Skrzat

Skrzat Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok
    To zrozumiałe. Przy sklepie trzeba wydawać kasę, a jeśli masz konto jako nieletni musisz mieć drugie konto, które sprawuje kontrolę. Ustaw sobie rocznik powyżej 18 lat i po kłopocie.

10. Xinqev

Xinqev Guest

Miło.. ale w którym miejscu to zmienić?

11. Xinqev

Xinqev Guest

12. jablon

jablon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Trochę offtop ale mam pytanie czy jeżeli gra się jakieś turnieje na xbox live w fife to gracze którzy uciekają z meczu ponoszą jakieś straty w punktach? Bo grałem pojedyńcze mecze i niestety uciekali nie raz bez konsekwencji.

13. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli rozłączy gre powyżej 20min z tego co pamiętam to osoba która wyjdzie ma w statach ucieczke z gry, a tobie przypisywany jest wynik 3:0
    Niestety ranking zostaje bez zmian w przypadku obu stron

14. Xinqev

Xinqev Guest

A co do mojego pytania? W którym miejscu zmienić wiek i czy są za to jakieś konsekwencje?

15. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. proszę wejsc na Xbox.com PL - Xbox.com
    2. kliknąć zaloguj się (loging i hasło podane przy zakładaniu konta)
    3. jak się zaloguje to najechać na zakładkę mój xbox i zakładki wybrac konta
    4. w stronie ktora sie pokaze kliknac zmien haslo i najpierw od gory
    Data urodzenia klikamy zmień i uzupełniamy

16. dommal4

dommal4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pruszcz Gdański
    Tak musisz mieć live gold. Bez tego kodu można grać normalnie ale do grania w sieci musisz mieć xbox live gold i wpisany pass online

Wczytywanie...

Poleć forum