1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 - opinie <pelna wersja>

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez kamil8962, Wrzesień 25, 2010.

1. kamil8962

kamil8962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nOWYsĄĆŻ
    W TYM TEMACIE PROSZĘ PISAĆ JEDYNIE O OPINIACH NT FIFY11

Każdy inny post będzie nagradzany od teraz warnem // Pablooo88

2. Lotnik421 Xbox One

3. michu

michu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zagrałem 2 mecze - jeden normalny, drugi w trybie Zostań Bramkarzem. Gra stała się o wiele trudniejsza w porównaniu do Fify 10 ( Gram na poziomie Legendarnym). Ten pierwszy mecz rozegrałem Arsenalem przeciwko Manchesterowi Utd. Momentami to co robił Valencia czy Nani z moimi obrońcami przechodziło ludzkie pojęcie. Jeździli mnie jak dziecko, chociaż naprawdę jestem doświadczonym graczem. Mecz udało mi się wygrać po dogrywce 2-0.
    Tryb gry bramkarzem jest dosyć przyjemny, jednak nie przekonał mnie jakoś w 100% Może dlatego, że lubię akcję, a tam nie ma jej zbyt dużo - kilka interwencji w meczu. Może gdybym grał jakimś słabym zespołem 1 gwiazdkowym na Barcę, MU, czy Chelsea byłoby ciekawiej :)

Jednak ta gra to najlepsza symulacja piłki nożnej EVER.
    Zdecydowanie polecam.

4. saizor93

saizor93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    PES 11 ma małe szanse na odzyskanie korony w tym roku. FIFA 11 prezentuje się wyśmienicie. Dodano między innymi taki smaczek ,że gdy piłka wyleci za linię to nie znika w trybunach tylko odbija się od banerów reklamowych lub przy nich leży, Mały smaczek ale cieszy przybliża to nas do rzeczywistości. Kolejny taki mały smaczek o ile się nie myle to za linią na niektórych stadionach są małe zejścia w dół jak na żywo. Stadiony i murawa wyglądają o niebo lepiej ,aż chce się beztrosko biegać po zielonym polu. Pierwszej klasy są reakcje kibiców na to co się dzieje na boisku. Przy groźnej akcji gospodarzy robi się bardzo głośno w porównaniu do spokojnej wymiany piłek. Sędzia to prawdziwy profesjonalista , sędziowanie w fifa 11 nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w naszej ekstraklasie. Bramkarz broni lepiej , chociaż zdażają mu się straszne błedy jak np. napastnik wbiega w niego a piłka jakimś cudem wypada z jego rąk. Moim zdaniem cięzej się teraz drybluje ,a tym razem łatwiej się strzela z wrzutek głową. Właśnie z głowy zdobyłem wiele bramek po rzutach rożnych co we wcześniejszej odsłonie mi się nie zdarzało. Rzuty wolne się też zmieniły, już nie będziemy zdobywać brami za bramką z tego stałego fragmentu gry. Udało mi się tylko strzelić Krysią (c.ronaldo) dwa razy z okolic linii pola karnego i to wszystko. Z dalszej odległości nie mam pojęcia jak strzelić wolnego bo kierunek do góry i strzał jest o wiele za lekki by zagroźić bramce przeciwnika. Próbowałem LB i strzał , było blisko ale to nie to. Podania trzeba wyczuć ,a zagrania z LB i Y nie są już tak skuteczne. Obrońcy dostali boost'a i wślizgi w ich wykonaniu są na prawdę skuteczne. Strzały też są troche inne ciężej strzelić z dystansu chociaż się zdaża ,że piłka wyląduje w siatce. Krysia biega jak krysia ,messi i robinho prowadzą lepiej piłkę , puyol rządzi w swoim polu karnym a wszystko dzięki Personality+. Nic tylko czekać na polską wersje gry. Ja nie wytrzymałem i musiałem sprawdzić fifke już wczoraj ^^

5. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Chłopaki miały być tu tylko opinie - ja już przedtem za ten temat zgarnełem warna ... :p
    Grałem w fifke bo niemiecku, podoba mi sie to że można zmienić naciąg siatki i kształt oczek w siatce, animacje także na plus - co do personality + jakoś tego tak bardzo sie nie zauważa.. twarze - ważna sprawa teraz piłkarze mrugają i drzą ryja :p (je pomyśleli o tym w 2010 roku..) ogólnie same zmiany na plus, zaniedługo będe grzebał w przyspiewkach już kilka porobiłem (lech, wisła i reprezentacja) jakby ktoś był ciekaw to tutaj: http://xboxforum.pl/pomoc-f19/fifa-11-zbior-przyspiewek-67456.html o tym nawijamy.
    Opinia FIFY 11 - 9/10 :)

6. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    ja pogralem chwilek i graficznie bardzo ladnie poruszanie sie pilkarzy na boisku tez ok... pytanie tylko bo slyszalem ze jest tryb bycia bramkarzem..prawda to i na czym polega moze ktos opisac szczegoly?? bo nie widze takiej opcji

7. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Gameplay niesamowita klapa, ruchy zawodnikow, brak dynami, walka cialem jakby jej nie bylo i do tego nie da sie kompletnie wypuscic dobrze pilki nawet w najprostszych sytuacjach i ogolnie to zadne dlugie podania dobrze nie ida - jakies slabe, doslownie specjalnie udziwacznione.

Bardzo mi sie podoba tryb Kariery, mozna zapisywac powtorki wewnatrz, no i wlasna muzyka w menu (trzeba stworzyc liste odtwarzania ktora trzeba zaladowac do gry).

8. Gary23

Gary23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zagrałem obecnie kilka meczy(meczów), fakt faktem język niemiecki dość mocno ogranicza moje pole działania toteż gram póki co bo gram, jest hmm inaczej, jest o wiele lepiej aczkolwiek cały czas jaranie jest grafiką a dlaczego niema takiego głupiego szczegółu jak brudzenie się strojów no i czekam aż w końcu dodane zostaną tatuaże niby szczegół ale mało który piłkarz teraz bez nich egzystuje może za 300 lat :aaa: oczywiście skupiłem się na drobiazgach ale to one budują przecież całość, podoba mi się zachowanie piłki nieco lepsze niż w 10, cały czas ten sam błąd że piłkarz wpadający w zawodnika robiącego wślizg= faul, nawet jeśli owego zawodnika nie masz zamiaru skosić, dziwne że np. taki rooney nie ma 5 gwiazdek a di maria ma no ale cóż wiadomo Real rlz . nie zawiodłem się, no i czekam teraz na inne wersje, jutro powinienem miec eng, może i przy niej zostanę może nie. No i animacje wślizgów, walki ogólnie animacje mistrzostwo :D

9. redpradnik

redpradnik Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W fife 2010 zagrałem na PC - w xbox360 już nie ...

Z uwagi na opinie postanowilem zagrac na xie w fife 11 - nie wiem czy ja mam juz zboczenie jakies... mnie sie nie podoba. W porównaniu nawet do pro evo 10 jest wg mnie gorsza...

Grajac cala druzyna - ( nawet zona co sie na tym nie zna stwierdzila ze ladniejsze pro evo ) - grywalnosciowo tez mi pro evo bardziej podchodzi - za łatwo się strzela z za pola karnego - do momentu wyjscia pro evo 11 bede gral w fife pozniej juz nie ...

10. Sierak1717

Sierak1717 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielawa
    Zacząłem karierę Legią poziom najwyższy, podania manualne i gra się świetnie. Pro Passing bardzo dobrze widoczne, dla porównania zagrałem przed chwilą w F10 i różnica w podaniach jest wielka teraz gdy chcesz sklecić ładną akcje to naprawdę trzeba uważać na siłę, kierunek podania bo wystarczy że zawodnik jest słabszy technicznie i już błąd przyjęcia, AI świetne, P+ również da się wyczuć, 9 modeli postaci robi różnice, teraz wygrać głowę w polu karnym np. Tevezem z Terrym jest praktycznie niemożliwe ;) długie przeżuty też są świetnie zrobione, wślizgi również zupełnie inne niż w wersji z ubiegłego roku. Nie podoba mi się gra ciałem wygląda to bardzo sztucznie w niektórych momentach. Polecam grać z włączonymi zagraniami ręką wtedy to emocje gwarantowane do końca meczu ;)

11. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Taka moja ocena.
    PES 2011 6/10
    PES 2010 3/10
    FIFA 11 6,5/10,
    2010 FIFA World Cup 9/10,

12. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Napiszę wady bo jest ich mniej niż zalet a czasu nie mam zbyt wiele :

- kolejny raz brak powtórek nieudanych akcji, tzn sa ale śmiesznie wyglądaja i jest ich jak na lekarstwo
    - soundtrack
    - komentator

A jeszcze sprawa z tymi asystami w sterowaniu, jak najlepiej to ustawić? takich wynalazków w pesie nie ma więc nie orientuję się...

13. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    Po kilku meczach na live'ie stwierdzam że przykro grać przeciwko Barcelonie z Messim na skrzydle. Przypomina to PESa sprzed kilku lat, tylko wtedy Barca miała Eto i wystarczało długą pikę puścić (Y) i mieliśmy na 90 % bramkę. Messi nie do złapania, strasznie odchodzi obrońcom. Takie moje odczucia po kilku spotkaniach. Zagrania igrekiem znów skuteczne jak w 09. W podaniach faktycznie mniej ping-ponga i to na plus. Dziwne też że obrona strasznie wysoko mi podchodzi mimo że gram ustawieniem identycznym co w 09 i 10, czyli 4-1-2-1-2 i strzałki obrońców tak samo jak w poprzednich edycjach ustawiam. Jeśli chodzi o rzuty rożne, to w dwóch pierwszych meczach dwie bramki a do tego chłopaki strzelali bez wyskakiwania do piłki, rzecz chyba nie spotykana wcześniej. Generalnie stałe fragmenty do ogarnięcia.
    Ogólnie wolniejsze tempo, więcej przyjęć, mniej podań z pierwszej piłki bo faktycznie klepanie jak wcześniej raczej odpada. W PSXextreme nową Fife ocenili na 9 i trzeba się z tym zgodzić. Tylko powtórki i zbliżenia na piłkarzy chyba lepsze w PESie 2011, tak mi się wydaje coś.

14. maras92

maras92 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań
    A ja napisze mało a treściwie

Czy FIFA 10 różni się od 11?
    -Jeśli grałeś więcej meczów niż 500 to różni się i to diametralnie.

Co w niej takiego nowego?
    -Nowy Gameplay fizyka i ciut troszke poprawiona grafika

- Przyśpiewki kibiców chociaż jeśli ktoś niema twardego dysku na xboxi'e to raczej może pomarzyć(chociaż nie jest jeszcze stwierdzone i pewne)

-Dodane nowe ligi, wiem że z nowych to liga rosyjska ale nie wiem czy jest też ukraińska.
    -To co trapiło wielu graczy. Można wreszcie zapisywać powtórke bramki na dysk/pamięć!!
    - Jest też personality ale nie odczuwam aż tak tego...
    -Granie bramkarzem nie grałem kariery ale z opini moich kolegów mówią ze jest nuda straszna.

Co mnie urzekło?

-Fizyka gry, która jest całkiem inna niż w FIF'ie 10 prawie przy każdej bramce którą strzele jestem pod wrażeniem i podnieceniem.

-Trudność gry jest tym co mnie wkurw** i co mi sie strasznie podoba. Poziom Legendarny daje ostro w kość, stworzenie akcji jest dość trudne ale jak wyjdzie brameczka to chce się grać dalej i dalej...

Co mnie denerwuje?
    -Trudność gry jest trudniejsza od poprzedniej części i to znacząco tak jak w 10 strzelałem w ekstraklasie czasem po 5 bramek tak w FIFIE 11 to mi się jeszcze nie zdarzyło. Bo jest po prostu trudno ale może z czasem.

-Sędzia aż ciśnie się na usta cytat. "Jeb*** sędziego" Czasem dostane ostrą kosę albo ja komuś ja zrobię i sędzia jej nie zauważy a czasem jest tak że zatrzymam nawet nie odebraniem na "A" a dostane żółtą kartkę.

-Ładowanie dni do następnego meczu podczas transferów. No comment...

Ocena? Według mnie to solidna 9/10 Gra nie jest ideałem bo ma wady i każdy to zauważy na szczęscie ma więcej zalet niż wad i dlatego polecam ją kupić. Fifa 11 to nie oszlifowany diament który z roku na roku mam nadzieję że będzie zwiększał swoją wartość.

15. HeN

HeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Razem z kumplem w fifę/pesa gramy już razem ładnych parę lat. Wczoraj w końcu udało nam się "pozyskać" nowe wersje obu gier. Pierwsza na testy poszła fifa. W porównaniu do World Cup 2010 zauważyliśmy większą realistyke podań, poruszanie samym zawodników też jest lepsze. Dużą rolę odgrywa też zmęczenie (w dogrywce piłkarze już ledwo się ruszają :) ) Ogólnie duży plus. Po kilku meczach zabraliśmy się za pesa. Jakie było nasze zdziwienie po tym co zobaczyliśmy to jest chyba nie do opisania. Grafika tak poraża że to jest masakra. Przy grze na 46" lcd widać normalnie pixel na pixelu. Na początku pomyślałem że to może jakaś inna wersja czy coś. Po tym wszystkim aż się odechciało. Dograliśmy mecz do końca z dużym zniesmaczeniem i pes wylądował w koszu. Po jednym meczu nie mogę ocenić samej rozgrywki ale zupełnie nie przypadł mi do gustu, choć zawsze moja sympatia była bardziej skierowana w stronę pesa. Wszystko testowane na PS3.

16. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Według mnie na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło, jednak to tylko pierwszy rzut oka. Poprawiono animacje wrzutek, strzałów, wślizgów, wyskoków to górnych piłek co jest wielkim krokiem to jeszcze bardziej realistycznego stymulatora piłki nożnej. Tryb w którym gramy bramkarzem, hmmm, fajny ale sądze że nikt nie lubi się nudzić w grze a w tym trybie niestety się nudzimy, no chyba że cąły czas ktoś strzela na naszą bramkę. Bardzo spodobała mi się nowość w cieszynkach, można się "cieszyć" ze zdobytego gola razem z kolegą z drużyny. Sędziowie, w ogóle nieomylni a szkoda bo jak wiemy błędy sędziowskie się często zdarzają, bardzo brakuje mi tutaj kartek np za ciągnięcie za koszulki bądź stymulacje faulu. Twarze, jak co roku pare twarzy poprawili a resztę odstawili, tak nie powinno być. Reasumując, jeżeli nie jestes fanem piłki nożnej i masz zamiar kupić sobie fife tak żeby sę tylko odprężyć i pokopać sobie troszkę według mnie lepszym wyborem będzie kupienie starszej części, 10 lub 09 bo są tańsze a za wielu różnic nie dostrzeżesz, jeżeli jednak jesteś fanem fify i ogólnie piłki nożnej to oczywiście obowiązek bo nie ma nic lepszego jak gra na live w fife. Moja ocena 8+/10 ponieważ jestem fanem fify.

17. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co masz na myśli? ;o

18. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Nowy tryb menedżerski jest świetny, siedzę już w nim 2h a jestem w trakcie dopiero drugiego meczu.
    Poprawiono podania względem dema, już nie wyglądają jakby piłkarze nie mieli siły kopnąć piłki.

19. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    No bo mam kilka osiągnięć np z trybu menedżerskiego, to czy te osiagnięcia się jakoś odblokuja od razu przy uruchomieniu fify 11?

20. Xborix

Xborix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Importują się lecz nie wiem na czym to polega... Był komunikat "Trwa importowanie osiągnięć FIFA 10 do FIFA11" Nie wiem o co z tym chodzi.

Gra poprostu miażdży nie wiem jak się oderwałem... grałem 3h i jeszcze mi mało...
    Szczególnie jak mecz LM na Polsacie oglądam. Nie ma różnicy między Polsatem a Xboksem :D W menadżera nie grałem. Pierw muszę się zdecydować którą drużyną :D

21. HeN

HeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, wszystko śmiga. Żadnych przycinek nie zauważyłem

Wczytywanie...

Poleć forum