1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 osiągnięcia problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dziodek, Luty 2, 2011.

1. dziodek

dziodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam taki problem na fifi11 nie chca mi sie odblokować osiągniecia sieciowe np: 100 meczy rozegranych w sieci czy 5 meczy bez przegranej w sieci nadmieniam ze juz kilka razy wygralem 5 meczow a rozegranych mecow mam cos kolo 200 inne osiagniecia mi sie odblokowuja normalnie . Mozeliwe to ze wina moze byc o to ze kiedys moj mlodszy brat gral na gta4 na kodach?? ale save usunalem z tej gry ? mozliwe ze konto live mam na innym meilu a konto ea sports na innym ? na poczatku gry gralem na darmowym live a potem wykupilem se kod live na allegro , wie ktos co moze jest nie tak ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    jezeli grasz na tym nowym to rozegrane mecze ze starego konta sie nie licza...

4. mikesc

mikesc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    moim zdaniem musi byc 100 ukonczonych spotkac na live. ja dostalem archiva dopiero po 140 co oznacza ze 40 razy sie ze mna rozlaczali :D nie ma to jak uciec bo sie dostaje baty hehe.

5. dzawor

dzawor Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    własnie też mam podobny problem...osiągniecie za 5 wygranych z rzędy dostałem bodajże po 8 wygranych z rzędu bo rozłączali się i mam już rozegrane 104 mecze, a dalej nie dostałem za 100. podejrzewam, że odblokuje się jak będzie rozegrane od 1-90 minuty i nikt nie ucieknie...nic tylko pogratulować gamoniom, które się rozłączają

6. dziodek

dziodek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli mam rozumieć że jezeli gralem wcześniej na darmowym koncie i zaladowalem se potem konto na rok xbl to tamte mecze mi sie nie licza ? ale konto mam to samo tylko kod se wykupiłem

Wczytywanie...

Poleć forum