1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11-porady

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez stanko111, Październik 4, 2010.

1. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W tym temacie możecie pisać porady do gry FIFA 11

2. Lotnik421 Xbox One

3. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A prosić o nie można? :p
    Rzuty wolne - to nie to co w fifa10, jest zupełnie "inaczej", grałem juz kilkadziesiąt meczy i wiem że jest trudniej, proponuje tez czesto strzelać głowką - teraz jest o wiele prościej zdobyć tak bramke.

4. trayman

trayman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    Ja mam jedno zasadnicze pytanie, bo się wciąż zastanawiam nad tą grą..

POPRAWILI LOBY?:D

To przyprawiało o nerwicę.. LT+X to chyba najczęściej używany STRZAŁ na necie w Fifie 10.

5. grampp

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Poprawiono loby w 100%, jest trudniej, praktycznie ani razu jeszcze nie udało mi sie strzelić lobem, pozatym nawet w sytuacjach sam na sam nie działa tez lekkie muśniecie piłki do bramki, trzeba najlepiej użyć "finezyjnego" strzału czyli technicznie

6. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    poprawiono loby i już nigdy tak gola nie strzelisz :D bo bramkarz nie wychodzi nic do piłki 3 kroki do przodu zrobi tylko i tyle

7. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    tam gdzie się świat kuńczy ;)
    na arenie loby mi wychodzą ale w meczu ciężko jest.
    Mam pytanko odnośnie KARIERY: Czy grając jako Manager nie mam możliwości rozwoju stadionu, personelu, i trenerów jak w poprzednich częściach Fify.
    Zostało to usunięte czy jak?

8. grampp

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety tak niewidziałem tam tez ustawiania kwoty biletów, zero jakichkolwiek niema tam w sumie co robić, baaaaaardzo mnie to zmuliło i powiem że nowy tryb kariery (jako menadżer) jest .. gorszy niż w fifa10. Można bawić sie transferami chyba jedynie, poza tym o wiele trudniej jest teraz kogoś ściągnąć do klubu jeśli masz słabą reputacje (czyt. zaczynasz gre)

9. Wojtaszek

Wojtaszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słubice
    A Ja się nie zgodzę z tymi wolnymi.
    Dla mnie jest o wiele prościej strzelić gola z wolnego w tej edycji fify niż w '10.
    Już kilka goli strzeliłem z wolnych, natomiast w starej fifie nawet na arenie nie udawało mi się strzelić gola z wolnego.

10. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    gram Chelsea i pierwszy zawodnik którego kupiłem to Kaka ;) Przeszedł bez problemu... trochę za niego zabuliłem ale się opłacało. Moim zdaniem poprawili bardzo pozytywnie transfery.

11. grampp

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bo grasz Chelsea, spróbuj ściągnąć Kake do Lecha cwaniaku.. :p

12. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    No wolne prostsze, dzisiaj mi kumple dwa strzelili, kiedy w fifie 10 jeden to byla rzadkosc : P Jest wolniejsza ta fifa, na pewno jest mniej miejsca na prostopadle pilki i na rozpedzenie sie z pilka. Strzaly z dystansu za to latwiejsze.

13. stanko111

stanko111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jakich tricków używacie do mijania rywali? Co wciskacie aby zawodnik zaczął żonglerkę?

14. kempool

kempool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wedlug mnie o wiele ciezsze wolne,gram teraz swoja gwiazda i mam juz ok.75 w rzutach wolnych i nawet na arenie nie umiem strzelic,zawsze uzywalem silnego strzalu teraz pilka lata gdzie chce.w f10 kazdy wolny konczyl sie bramka teraz jeszcze nic nie strzelilem,tylko raz na arenie mi wyszlo

15. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fifa11 jest naprawdę wymagającą grą ,na wyższych poziomach jak klasa światowa nawet nie zaczynam , ważna sprawa w tej edycji jest gra ciałem ,bez tego elementu niema się szans dojść do pola karnego przeciwnika ,mowa o poziomie wyższym od zawodowca.

16. 3iverson

3iverson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mijanie rywali - najlepszy zwód to zmiana tempa prowadzenia piłki i kierunki (prowadzenie piłki z LT,bez LT,nagły sprint), lub LT+prawy analog w prawo/lewo
    żonglerka jak dobrze pamiętam - LT trzymasz cały czas i naciskasz RB, tylko trzeba pamiętać że żonglerkę zrobisz tylko gdy nie jestes w ruchu(Stoisz) dopiero pozniej
    mozesz z żonglęrką podejść do przodu.

pozdro

17. DJDIDO

DJDIDO Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Proste że się nie da, ale graj klubem kilka sezonów i wygrywaj wszystkie mecze, zdobądź wszystkie puchary w tym europejskie i światowe i spróbuj wtedy. Wtedy też bym przeszedł do takiego klubu ;)

18. V.V

V.V Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Elbląg
    Jednak ta kariera nie jest taka kolorowa. Jak ktoś wcześniej wspomniał, brak możliwości ingerowania w rozwój trenerów, stadionu trochę ogranicza możliwości i zabawę, nie podlega dyskusji 'szata' graficzna menu - mistrzostwo . 'Wieści' przyjemne i cieszą, ale trochę zepsuli zabawę ograniczając do minimum .
    Co do porad polecam grać dużo skrzydłami i wrzucać dużo piłek w pole karne - 2x X podcinka, 3x X po ziemi . Dużo grać piłką po ziemi jak i górą naprawdę fajnie lata i można super akcje skonstruować . Z tego co zauważyłem to LT jest klawiszem odpowiedzialnym za grę ciałem? . Bardzo pomaga wciskanie go przy odbiorach choć ciężko jest wysterować zawodnika .
    Pozdrawiam.

19. grampp

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W tej karierze oprócz grania meczy ustalania składów i transferów nie ma nic innego.. (ciekawego)

20. Teleporter

Teleporter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, bo jeszcze powinny być hamburgery, hotdogi, cola i jeszcze frytki do tego........... -_-

21. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Co do zwodow, zawsze robiłem wirówkę Zidane'a :D

Wczytywanie...

Poleć forum