1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 problem internetowy paszport

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krecebeke, Maj 14, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, mam problem chcialem pograc teraz w fife 11, wyskakuje komunikat ze nie ma paszportu na mojej konsoli lub zostal uszkodzony i pyta czy pobrac paszport z ea - daje tak i po chwili wyskakuje blad ze nie udalo sie sproboj ponownie

moze ktos z was mial taki problem i wie jak go rozwiazac
    czy bede mogl pograc w fife w ten weekend?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krecebeke

krecebeke Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dodam ze gre kupilem w listopadzie nowa ze sklepu i normalnie gralem do dzis

4. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    mam ten sam problem, dokładnie teraz mi to wyskoczyło a grałem normalnie wczoraj. gra kupiona przez preorder w gram.pl

EDIT:
    napisałem do ea support i powiedzieli, że trzeba odczekać, bo zdarzają się takie błędy. zobaczymy.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum