1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 - problem z achievementem "Hundred & Counting "

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez macieQ, Marzec 25, 2011.

1. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem z achievementem "Hundred & Counting" - chodzi o to w nim, aby rozegrać 100 gier rankingowych online. Mam już ponad 130 meczy i nadal nie otrzymałem tego achievementa. Wie ktoś w czym problem, lub sam taki ma? Może trzeba wygrać tych 100 meczy?

*Jeszcze jedno pytanie: co oznacza cyfra np. 1 na karcie gracza jeżeli ktoś ma gold'a, na tym złotym pasku. Wiem, że chodzi o okres trwania gold'a, ale nie wiem ile każda liczba oznacza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    co do paska na GOLD tez nie wiem, bo załadoiwalem na miesiąc i pojawiła mi sie '1", teraz zakupiłem na 3 mce i nadal mam "1"
    a achiv jest chyba troche zglichowany, napewno muszą to bys sesje rankingowe, rozegrane do konca, czyli jak ktoś Ci wyjdzie wczesniej to lipa, mecz sie nie liczy, ludzią to wskakuje jak mają rozegranych 150 meczy, czasami 180 a czasami nie wchodzi nawet jak masz rozegranych 200. Mój kumpel to wkoncu zdobył, poprostu grał grał i wpadło. Nie wiem czy liczą sie rankingówki z "pokoi meczów", mozliwe ze nie.

4. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok dzięki, a wiecie czy można gdzieś sprawdzić ile mam rozegranych godzin w fife w meczach online, lub w ilu meczach ktoś wyszedł, to wtedy sam obliczę?

Wczytywanie...

Poleć forum