1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 Problem z Sezonami...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mathes0015, Grudzień 1, 2010.

1. mathes0015

mathes0015 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Witam sorry, że tutaj.. Ale na innych działach siedzi mniej osób i często nie odpowiadają na pytania dotyczące problemów. Mój problem tkwi w tym, że gdy kończę sezon dajmy na do w lidze Włoskiej np. "Serie A" mam tylko propozycje z tej ligi. W poprzednich wersjach Fify było tak, że dostawało się z kilkunastu innych... Mam ten sam problem co sezon... Mimo tego, że realizuje dane mi cele na sezon. Dajmy na to, że grałem 2 pierwsze sezony Barceloną po ukończeniu sezonu dostałem Propozycje dwóch czy trzech drużyn z Hiszpańskiej Ligi i dajmy na to Tylko jedną z Włoskiej i Wybrałem tą Ligę włoską Ponieważ chciałem grać Ligę z innymi drużynami... Dokładniej To dostałem propozycje z US Lecce Spadkowicz z Serie A grałem nim cały sezon Dali mi cel na sezon "Utrzymać się w środku tabeli" Zakończyłem sezon na 8 miejscu. Po sezonie dostałem wiadomość, że zrealizowałem Cel na sezon. Po ukończeniu sezonu dostałem propozycje Napoli,Palermo, Fiorentiny i chyba Bari. Zgodziłem się na przejście do Palermo dali mi cele na sezon" Utrzymać się w pierwszej 6" byłem 5... Po sezonie dostałem Propozycję od Milanu, Juventusu, wybrałem Milan i po sezonie znowu tylko Liga Włoska-.-

Mój problem dolega w tym, że gdy chce co sezon czy 2 zmieniać Ligę nie mogę tego uczynić... Co jest Nie tak?

PS: Gdyby ktoś mógł to prosił bym jeszcze o podanie jakimi klawiszami wybiec Bramkarzem w pole karne przy rzucie rożnym.

Z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Musisz po prostu zdobyć np. mistrzostwo albo ligę mistrzów tak żeby było o tobie głośno nie tylko w kraju

da się tylko gdy przegrywasz i to pod sam koniec meczu, wyświetli Ci się na ekranie tuż przed rzutem rożnym, niestety nie pamiętam który to był przycisk

4. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Wszystko fajnie tylko, że mam 5/5 gwiazdek w karierze menagera... Grając Barceloną Wygrałem Puchar,Superpuchar Hiszpanii, Ligę, w LM doszedłem do Ćwierćfinału... Trudno.. Zagram tym razem od nowa Barcą tak z 3 może 4 sezony od początku i zobaczymy. Mam nadzieje, że to nie wada gry:D

5. patrykxbx360

patrykxbx360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    też tak mam realem madryt gram już 4 sezon, 4 razy wygrałem ligę , puchar , 3 razy LM i superpuchar mam 5 gwiazdek i dostaje propozycję od barcy , atletico lub sevilli a z innych lig to tylko dróżyny spadkowe lub z dołu tabeli.

6. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Dokładnie ;/ być może, że to błąd gry;/ No nic dzisiaj zrobiłem nowy save ściągnąłem do Barcy Robbena, Suareza, Mertesackera dowaliłem dobrą taktykę... Pożyjemy zobaczymy.. Już w 2 sezonie postaram zdobyć się wszystkie osiągnięcia...

Chyba, Że dostawanie ofert od klubów z innych lig zależy może od poziomu Menagera.?

7. mathes0015

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dobra
    Refresh..

Teraz zacząłem grać Newcastle.. gram 6 sezon zdobywam wszystko co możliwe.. Nic dalej tylko propozycje z Mojej Ligi "Barclays" -.- O Co Chodzi !?

Wczytywanie...

Poleć forum