Fifa 11 - problem

boyka

Świeżak
Świeżak
Hmm... a więc mam problem z grą FIFA 11.
Moja konsola to 360Premium z iXtreme 1.51 z napędem Liteona.
Standardowo po ściągnięciu gry sprawdziłem obraz programem ABGX360 Imageshack - beztytuuwy.jpg
Następnie spatchowałem grę do wave3 i wypaliłem grę w ImgBurn, prędkością x2.4
Oczywiście posiadałem płytę Verbatim.
Po włożeniu płyty do konsoli, napęd odczytuję ją około 6 sekund po czym nic się nie dzieje ;/
Na prawdę nie wiem co już robić ;/ Załatwiłem 4 płyty ;/ Wgrałem najnowszego firmware do napędu w moim kompie...
 

akak

Użytkownik
Użytkownik
Inne gry chodza? Sprobuj wypalic cos innego i sprawdz nagrywarke. Jesli chodza gry i nagrywarka sprawna to pewnie obraz.
 

boyka

Świeżak
Świeżak
Inne gry chodzą jak należy.
Posiadałem dwie wersje FIFY 11.
-FiFA.11.2010.PL.PAL-SZOPASQUAD - na tą wersje zmarnowałem dwie płyty, a gdy włożę jedną z nich do konsoli jest odczytywanie jakieś 6 sekund i nic. Nawet się nie włącza .
-FiFA.11.PAL.XBOX360-LoCAL - na tą wersję także poświeciłem dwie płyty, ale tutaj bynajmniej w menu xboxa wyskakuje logo fify. Są też podane informacje o grze i że mogę ją zainstalować (oczywiście instalacja idzie tylko do 47%) no i to by było na tyle.
 

Dani7821

Świeżak
Świeżak
Mam problem z fifą 11, ja mam ixtreme 1.4 i kiedy odpalam grę na xboxsie to czyta ją jako film (jest napisne odtwórz DVD)nie wiem o co tu chodzi czy trzeba tę grę spaczować czy co? Jeżeli trzeba ją spaczować to niech ktoś napisze mi krok po kroku jak mam to robić żebym nie zrobił niczego źle. Dodaje że to jest moja pierwsza płyta jaką nagrywałem a płyta na którą nagrałe to emtec ale mam inną grę na tej płytce i wszystko jest ok. Z góry dzięki za pomoc

Potem patchowałe tą fifę na i nagrałem jeszcze raz programem ppf-o-matic ale kiedy wkładam płytke to teraz jest napisane "Dysk z różnymi materiałami" Może ktoś wie jak mi pomóc???


//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn//
 

Warmin

Użytkownik
Użytkownik
już tyle kasy zmarnowałeś na płytki, że mógłbyś kupić oryginalną Fifę 11
 

marcin264

Użytkownik
Użytkownik
spróbuj zresetować kompa przed nagrywaniem może to pomoże. Mi bynajmniej pomogło
 

ryba0508

Świeżak
Świeżak
Ja też mam problem z FIFĄ 11 oraz z F1 2010, mianowicie mam napęd BenQ, przeróbka 1.61 i normalnie gry wypalam bez żadnych przeróbek bo na 1.61 powinno wszystko iśc. No i zamiast gier odpala się biały ekran z napisem XBOX 360.

Co dziwne w abgx360 oba obrazy mają błąd przy PFI, tzn. jest na czerwono i piszę: PFI is incorect... should have matched at least 4th wave.

O co w tym chodzi? Jakieś zwalone obrazy? Czy może nowy wave jakiś wchodzi? Obie wersje to są PL i bodajże od "szopasquad".

Może da się te obrazy jakoś naprawić wgrywając poprawny PFI?

PS. Nie gram przez neta więc może być przerabiany obraz.

Bardzo proszę o pomoc.


EDIT: Już sobie poradziłem na szczęście. Tak dla innych powiem co trzeba zrobic:
Mianowicie ktoś te obrazy przerabiał wgrywając wave 3 i trzeba spowrotem wrócić do wave 6 (dla tych co mają przeróbki 1.61, LT).
Aby to zrobić bierzemy jakąś grę ostatnią co ma wave 6 i nie jest przerobiona (ja użyłem WRC) za pomocą abgx360 wypakowywujemy z niej Video oraz PFI. Bierzemy obraz FIFY albo F1 i wgrywamy te wypakowane PFI i Video i tak o to powracamy do pierwotnej wersji gry i gra będzie wtedy działać, a w abgx będzie prawie wszystko na zielono.
 

pitagoras1990

Świeżak
Świeżak
Nie wiem jak z xtreme 1.6 ale Dani pisał, że posiada 1.4 tak więc ściągasz program 360WavePatcher ( http://rapidshare.com/files/30359316...cher_1.2.1.rar ) odpalasz go wybierasz plik ISO do spatchowania i pokarze ci się wave obecny pliku a niżej masz zakładki z wave'ami, na które chcesz zmienić obraz. Tam będziesz miał opisane na jakim xtreme jaki wave jest obsługiwany i w twoim przypadku chyba jest to wave 2. Tak więc pat****esz na wave 2 gry już spat****esz właczasz agbx360, jeżeli wszystko jest ok nagrywasz grę najlepiej CDClonem ja tak robię i na Esperanzach za 3 zł mam między innymi Fight Night Round 4 czy Ninja Storm 2 i działają bez zarzutu.



1. Wybór obrazu do spatchowania
2. Informacje o aktualnym wave
3. Wybór wave na który chcemy patchować
4. Patchowanie
5. Wybór wave dla którego chcemy ściągnąć potrzebne pliki. Wgrane pliki "odhaczą się" na liście powyżej.
6. Ściganie plików wave
7. Zmiana języka programu
 

maateoo

Świeżak
Świeżak
-FiFA.11.PAL.XBOX360-LoCAL - na tą wersję także poświeciłem dwie płyty, ale tutaj bynajmniej w menu xboxa wyskakuje logo fify. Są też podane informacje o grze i że mogę ją zainstalować (oczywiście instalacja idzie tylko do 47%) no i to by było na tyle.
ten sam problem, jakie macie rozwiązanie? tutaj podobny temat:
http://xboxforum.pl/iso-f10/fifa-11-pal-xbox360-local-i-nba-2k11-xbox360-marvel-problem-67901.html
 

Do góry Bottom