fifa 11 problem

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
witam mam dziwny problem z grą fifa 11 otóż posiadam wersje FiFA.11.2010.PL.PAL-SZOPASQUAD nagrywam na płytach verbatim prędkością 2,4. Nie moge zainstalować gry na dysku za kazdym razem zacina sie przy 51%, a wiec sprobowalem nagrac jeszcze raz na plycie emtec za to tej płyty wogole nawet nie da sie odczytać, przerobilem obraz na wave 3 nagralem znow na verbatim instalacja nawet nie chce ruszyć odrazu wywala bląd ze szmatką nie wiem co sie dzieje, moze to wina lasera, bo z innymi grami też czesto wywala błąd ze szmatką ale wszystkie moje 20 gier zainstalowalem i przeszedlem, a tylko fife nawet nie moge zainstalować na dysku. To dziwne moze cos zle robie, nagrać jeszcze mniejsza prędkością? tutaj moj log a abgx http://img408.imageshack.us/img408/8287/beztytuuvp.jpg macie jakies pomysły???
 

boyka

Świeżak
Świeżak
Mam identyczny problem ;/
Zmarnowałem już z 5 płyt ;/
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
ma ktoś jakiś pomysł? została mi ostatnia płyta nie chce jej zmarnować ;/
 

boyka

Świeżak
Świeżak
ma ktoś jakiś pomysł? została mi ostatnia płyta nie chce jej zmarnować ;/
Radzę Ci iść do jakiegoś kumpla który posiada dobrą nagrywarkę i niech Ci wypali ; ) Ja chyba też tak zrobię ;p
 

mee1906

Użytkownik
Użytkownik
A przerabiasz to wave patcherem po sprawdzeniu w abgx czy przed ??
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
sprawdzam abgx potem przerabiam czy wave 3 czy wave 4 nic nie daje za kazdym razem zatrzymuje sie przy 51% zaraz bede mial wersje od gsm i nagram przedkością 1 mam nadzieje ze to przyniesie skutek ;/
 

pigi3

Świeżak
Świeżak
i jak udało ci się?
 

chef

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam problem z wypaleniem Fify 11. Nie chcialem zakladac nowego tematu dlatego pisze tutaj. Gre sciagnalem stad: http://xboxforum.pl/pozostale-%BCrodla-f26/fifa-11-%5Bpl-eng%5D-67321-3.html . Pierwszy upload na stronie. Gre najpierw spatchowalem abgx360. Pojawilo sie w raporcie to co u uploadera w tym temacie. Nastepnie zmienilem wave 4 na wave 3 poprzez: 360 wave patcher. Nastepnie wypalilem imgburnem. Przy 36% wyskoczyl taki oto blad: Imageshack - clipboard01uq.jpg
Wczesniej probowalem wypalic Mafie 2 i bylo to samo.
Teraz jeszcze sprobowalem przepuscic obraz przez abgx360 i raport pojawil sie nastepujacy: Imageshack - clipboard02uw.jpg

Poradzcie co mam zrobic? W czym problem? Mam nie do konca aktualna wersje imgburn'a. A jaka przerobka to chyba nie istotne w tym przypadku :) Ale chyba 1.6.

Prosze o pomoc.

Pozdrawiam

Edit:
Uzywam plyt verbatim x8 i nagrywarki hl-dt-st dvdram gsa-t50n. Wczesniej nagrywalem i zadnych problemow. Problemy zaczely sie ostatnio. Nie moglem wypalic tej Mafii 2 i teraz Fify 10. Komputer (jak i nagrywarka) sa stosunkowo nowe. Ok. 7-8 miesiecy.
 

Do góry Bottom