1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 Problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez t0tti89, Styczeń 25, 2011.

1. t0tti89

t0tti89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie.. jak w fifie 11 zagrać sezon ? taki z prawdziwego zdarzenia czyli np gram arsenalem i mam lige puchary,puchary europy.. moge robic transfery , jest tam taki tryb ? czy poprostu gram lige to tylko liga bedzie,gram puchar i tylko puchar bedzie..

2. Lotnik421 Xbox One

3. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W każdym trybie gra się puchary, jedynie transfery jako menadżer. Wystarczy pograć trochę ligę i pojawią Ci się w kalendarzu.

4. t0tti89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli rozumiem ze jak wybiore barclays premier league to nie będzie to sama liga ? będzie to liga + puchary?

5. macieQ

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. t0tti89

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie wiem pytam :) szkoda ze nie mozna robic transferow nigdzie tylko w trybie managera ale ok :)

7. macieQ

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jako grający trener też można zapomniałem o nim ;] Jeżeli grasz zawodnikiem to po kilku sezonach możesz zostać grającym trenerem. Nie jestem w 100% pewien czy można robić transfery, ale zarządzać składem można.

8. Gelevera

Gelevera Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lędziny
    Wytłumaczę to tak jako że wybrałeś jako przykład Arsenal to wygląda to tak przez 1 sezon możesz jedynie rozgrywać mecze w lidze angielskiej czyli premier league,puchar Anglii,puchar ligi.Po 1 sezonie jedynie zajmiesz odpowiednie miejsce w tabeli lub wygrasz któryś z pucharów będziesz miał możliwość grania w lidze mistrzów czy lidze europejskiej.Pozdrawiam

9. bilas

bilas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak sie gra w dwie osoby sezon puchary tez sie pojawiaja?

Wczytywanie...

Poleć forum