1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 PROBLEM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kowallo, Marzec 15, 2011.

1. kowallo

kowallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Chcę zacząć grać w Fife przez internet. Wpisałem już kod paszportu i klikam tam na pobierz. Następnie wyskakuje okienko z Online Pass. Wybieram opcję Potwierdź zakup i pokazuje mi się nowe okienko z tym razem o tej nieszczęsnej blokadzie rodzicielskiej. Chodzi mi tu o zabezpieczenia online. Mam je ustawione jako nastolatek, przez co nie mogę nic kupować. Problem polega na tym, że zapomniałem hasła do tego konta rodzicielskiego i praktycznie nie mogę go zresetować (nie wiem jak). Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    No w tej sytuacji raczej nic nie zrobisz jeżeli nie poznasz tego hasła..
    Hasło może i sie da ale zmienić. A to i tak musisz znać to stare

4. kowallo

kowallo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O ile nie jestem w błędzie to da się hasła z windows live resetować. Nie jestem pewien czy to rodziców także, ponieważ już tam coś próbowałem ale zawsze kończyło się na błędach z komunikatem spróbuj ponownie później.

5. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Hah no coż microsoft... nie wiem czy coś z tym zrobisz.. chyba będziesz musiał czekać do 18 ;)

Wczytywanie...

Poleć forum