1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateusz Antoszewski, Czerwiec 14, 2012.

1. Mateusz Antoszewski

Mateusz Antoszewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Spróbowałem nagrać fifę 11 ale niestety po włożeniu jej do napędu konsola lekko zawarczała i pojawiło się logo xboxa na białym tle a gdy poruszyłem analogiem pojawił mi się taki pasek jak podczas odtwarzania filmów. Co zrobić aby gra zadziałała ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nagrac ja w sposob adekwatny do posiadanej przerobki w konsoli, po drugie SZUKAJ to nie boli

4. Mateusz Antoszewski

Mateusz Antoszewski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    A wiesz może jaką mam przeróbkę bo przerabiałem w kwietniu 2011 a od tamtego czasu moja konsola leżała odłogiem i dopiero teraz wziąłem się za nagrywanie

Wczytywanie...

Poleć forum