1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 przyśpiewki nie są słyszalne

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Gierlos, Luty 17, 2011.

1. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Witam! Męcze się z tym już od dobrych dwóch dni. Mianowicie chce wgrać przyśpiewki klubowe ale są one strasznie ciche.... Więc postanowiłem podgłośnić programem Audacity(podgłosiłem o 27dB i sa już lepiej słyszalne ale wciaż cicho....), próbowałem także programem AudiuExactro (podgłosiłem ze 100 na 300% i nadal słabo) żeby słyszeć przyśpiewki musze wszysko wyciszyć na maxa i podgłosić telewizor do około 30 w skali do 100. I słychać ale baardzo słabo(a co to za gra bez komentatora i innych rzeczy).Więc co możecie mi poradzić? Bo już męcze sie z tym bardzo długo. Pozdrawiam Gierłoś

2. Lotnik421 Xbox One

3. mat1210

mat1210 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Z tym nic nie zrobisz, EA dodało tą opcje tylko po to żeby sobie była. W ogóle nie jest praktyczna.

4. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Polecam podgłaśniać programem nero wave editor, wystarczy gdzieś podłośnić o 12 db, by przyśpiewka tak nie charczała, ale by była słyszalna, w grze zmniejszasz wszystkei suwaki głośności na 40%, podgłaśniasz tv i tak naprawde jest ok, słychać naprawde dobrze, lecz szkoda że te przyśpiewki gra strasznie zniekształca i słychać je w słabej jakości. Ale da rade, serio
    po więcej info odsyłam do mojego tematu:
    http://xboxforum.pl/pomoc-f19/fifa-11-zbior-przyspiewek-67456.html?highlight=

5. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    Tylko jak to zrobić tym wave editor ? Bo nie mam zielonego pojęcia...

Wczytywanie...

Poleć forum