1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 -Rankingi online na konsolach wyzerowane!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Warmin, Październik 7, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    FIFA 11 - Rankingi online na konsolach wyzerowane!

Niezbyt przyjemne informacje dla fanatyków gry multipalyer, którzy byli wysoko w rankingach. W godzinach porannych EA wyzerowało rankingi online. Powód? Pokaźna grupa cheaterow odkryła bug pozwalający nabijać zwycięstwa.

Zapewne wszyscy Ci, którzy przez ostatni dni katowali grę dorabiając się całkiem niezłego wyniku będą czuli rozczarowanie, zresztą uzasadnione. Rozwiązanie zresetowania rankignu jest mocno krzywdzące dla kopaczy grających czysto, jednak było to jedyne rozwiązanie na naprawienie problemu. W chwili obecnej trwają prace nad załataniem problemu, miejmy nadzieje, że tak rażące niedociągnięcia więcej nie przydarzą się programistom EA SPORTS

źródło: Rankingi online na konsolach wyzerowane! • Aktualności › eFIFA.pl, FIFA 10 DEMO, FIFA 10 INFORMACJE

2. Lotnik421 Xbox One

3. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    EA poszło w pewnym sensie na łatwizne, zamiast wyszukać hakerów i ich ukarać, woleli po prostu załatać sprawę i zrestartować wszystkich ... No, chyba że tak jak piszą to jedyna możliwość :p

4. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Współczuję tym których to spotkało :)
    Wiem jak to jest, bo czasem w BC2 znikają staty, ale na szczęście potem jest ok.

5. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ok najpierw napisałem ,że nieprawda ,zasugierowałem się tym ,że została historia meczów na stronie EA ,ale rank faktycznie znikł!

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    No mnie troszke wkurzyli ;p Może jakiś super-hiper wyników nie miałem no ale troche to nie fair

7. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No tylko współczuć tym którzy nabijali statystyki.Mi narazie starczy FIFA 10 jak trochę stanieje FIFA 11 to wtedy kupie.

8. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Moich 12 wygranych poszło się kochać :F
    Tylko jak ostatnio patrzałem to zauważyłem że tylko ja miałem reset statów i nagle spadłem na ostatnie miejsce w rankingu przyjaciół, a reszta trzymała swoje wyniki. Może to aktualizuje się po jakimś czasie. No ale skoro wszystkim to wszystkim, już myślałem że tylko mnie to spotkało bo nie wiedziałem ocb ;d

9. LowMen

LowMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Malbork
    Pozdro bo pograsz przez sieć na używce.... 400mps lub oryginał ;D... Dobrze, że usunęli statystyki, bo trochę kaleczyłem na początku ;P

10. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    a ciekawe kiedy dopracują kluby online virtual pro bo to normalnie porażka

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.