1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 realny ranking graczy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pequenito23, Październik 19, 2011.

1. Pequenito23

Pequenito23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam nadzieję, że się nie powturzę, ale pomimo usilnych starań nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Dlaczego, gdy gram live w fife 11, podczas wyszukiwania graczy widzę np 20 poziom przeciwnika (czyli jakieś 2000 punktów umiejętoośc), a po meczu w podsumowaniach widzę, że gość ma np 6000? To niezwykle frustrujące, chciałbym grać z graczami w moim zasięgu, a nie ciągle trafiać na hardcore-owców. Znacie rozwiązanie. Czy to kewstia ustawień? Aktualizacji? Nawet jak potem patrzę w historię to poziom jest niższy a realnie - bez szans. Help...

2. Lotnik421 Xbox One

3. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To tak na marginesie
    pisze sie - powtórze

4. Pequenito23

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, zauważyłem, a jakaś mądra odpowiedż na zadane pytanie? Poprawiaczy jak zawsze nie brakuje, a mnie już szlak trafia, a tu z nikąd pomocy...

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ktoś napewno Ci pomoze.
    Ja niestety nie bo nie gram online.

6. DrWobble

DrWobble Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Nie mam pojęcia, dlaczego tak Ci się dzieje, jutro sprawdzę to u siebie, bo jakoś nie zauważyłem. Inną sprawą jest to, że możesz sobie szukać przeciwników w pokojach meczowych, w tym wypadku - pokój o nazwie "Mój Poziom" i tam masz taką "mini" kartę gracza (jego poziom, kraj pochodzenia i bodajże to, czy posiada podłaczony mikrofon).

7. pudel21

pudel21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam podobną sytuację jak autor tego tematu;|

8. Pequenito23

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Dziękuję za oddzew. Dla jasności dodam, że loguję się do gry przez Pokój "Mój poziom" i to właśnie tam mam taki zgryz. Swoją drogą nie ma nic złego w graniu z lepszym przeciwnikiem, chodzi jedynie o to żeby mieć absolutną jasność co i jak. zagadka nadal do rozwikłania...

Wczytywanie...

Poleć forum