1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 rozwoj zawodnikow

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Button, Październik 22, 2010.

1. Button

Button Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam do Was pewne pytanie na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Wybrałem sobie drużynę Blackburn Rovers i w pierwszym sezonie kupiłem sobie Hazarda, Rodwella, Delfounso I Hernandeza. Wszyscy są młodzi 19-20 lat. Przeszedłem cały pierwszy sezon i żaden z nich się jeszcze nie rozwinął (Statystyki nie poszły w górę). Dodam, że jestem już w drugim sezonie i żadnemu z nich Overall nie skoczył nawet o jeden punkt, pomimo tego, że grają praktycznie w każdym meczu.

Czy zawodnicy się rozwijają , a jeśli tak to kiedy?

Dodam, że jestem posiadaczem xbox 360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Morszczuk

Morszczuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz ich wystawiać do składu i muszą zbierać dobre noty.

Wczytywanie...

Poleć forum