1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 - samouczek wykonywania rzutów karnych

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez milosztor, Wrzesień 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Kanał EA Sports Football w serwisie YouTube zamieścił nowy samouczek z gry FIFA 11. Tym razem dotyczy on podstaw wykonywania rzutów karnych.

Ten prawie czterominutowy filmik prezentuje podstawowe techniki wykonywania rzutów karnych w nadchodzącej FIFA 11. Jak dowiadujemy się z samouczka podczas wykonywania rzutów karnych liczą się dwie rzeczy - siła z jaką uderzymy piłkę oraz miejsce, w które zamierzamy ją kopnąć. Oczywiście czym strzał silniejszy, tym jednocześnie trudniejszy do obrony, ale jednocześnie łatwiej jest spudłować. Warto więc podczas strzelania wcisnąć "RB" na Xboksowym padzie. Dzięki temu strzelimy bardziej technicznie minimalizując szanse na przestrzelenie. Innowacją w rzutach karnych jest system celowania zapożyczony z 2010 FIFA World Cup South Africa. Polega on na tym, że podczas rozbiegu dodatkowo lewym analogiem wybieramy miejsce w które chcemy posłać piłkę. Trzeba jednak uważać - zbyt krótko przytrzymana gałka to strzał bardzo blisko środka bramki, natomiast gałka przytrzymana zbyt długo to niebezpieczeństwo posłania piłki poza światło bramki. Zresztą - zobaczcie sami.

źródło: gram.pl

Osobiście bardzo się cieszę, że system wykonywania rzutów karnych zapożyczono z WC 2010. Dzięki temu jest bardziej ciekawy i urozmaicony. Ciężej dla strzelającego jak i bramkarza.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. garnek

garnek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bardzo dobrze że pozostaje to wykonanie rzutów karnych. Także sądzę że są ciekawsze. :) Niedługo premiera! :D

4. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    a demko w środe;))

5. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Czemu ci zawodnicy zachowują się jak kukły a piłka to balon ?

6. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Kurde już się nie mogę doczekać full wersji i kolejnych wielu godzin spędzonych przed konsolą grając ulubionym team-em Barcą kolejne sezony. Tak wykonywane karne są o wiele ciekawsze ponieważ musisz wyczuć gdzie trzeba uderzyć i z jaką siłą. I na pewno nie zagram w PES-a.

7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Posłuchaj lepiej dźwięku uderzenia piłki w Pesie.Toż to brzmi jak piłka plażowa lub właśnie jak balon.

8. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Wygląda super :D
    Przeważnie rzuty karne były łatwe w grach piłkarskich :D

Powiem mi ktoś jak będzie z osiągnięciami?
    Mam kilka nabitych z Fify 10, i jak włączę Fife 11, to będzie do niej liczył jako osobnej gry?
    Czy w dashu ikonka fify 10 zmieni się na 11 i nabite osiągnięcia zostaną?

9. adi2229

adi2229 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Osobna gra to osobne osiągnięcia.

10. milosztor

milosztor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Toruń
    Niby tak, ale jak włączałeś pierwszy raz fife 10 to sprawdzało czy masz osiągnięcia z poprzedniej serii. Czyli możliwe, że gdybym miał jakieś osiągnięcia to by przeszły.

11. HeN

HeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobre te karne, już nie jest tak łatwo strzelić

12. akira_yuki_san

akira_yuki_san Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fataem a Ty na pewno ogladasz film z Fify czy moze nie skonczyl Ci sie z PES-em? Jak tak patrze na twoje motto to az mi sie noz w kieszeni otwiera:) Przyznaj sie- glosujesz na PIS:)

13. elosiema

elosiema Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja głosowałem,a co?
    co do fify 11 to troche dziwnie dobiegają do tej piłki,takie mam wrażenie jakby za szybko,nie naturalnie

14. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Mi się podoba wykonywanie tych karnych, tyle że wolałbym jakby połączyli system rzutów karnych tych z FIFY 2010 + FIFA 2010 WCSA. Nie lubie tego paska, trzeba natrafić na środek i to mnie trochę denerwuje. Powinno być jak w FIFE 10 strzelasz kiedy chcesz, ale celowanie z FIFY 2010 WCSA. Podsumowując ładnie to wygląda :)

15. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Świetnie się zapowiada,już niedługo sobie pogramy,lubię Fife dlatego że wydasz na taką grę pieniądze ale będziesz mógł grac w nią do bólu i co pewien czas będziesz odkrywał nowe sztuczki ,zwody technikę strzału,ja osobiście gram od dnia premiery 10 do tej pory ,i nieznam jeszcze wszystkich zwodów,sztuczek,ogólnie Fifka już zamówiona!Czekam na paczkę ;D

16. Bigggi

Bigggi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Duzo zmian sie zapowiada, byle by na lepsze. Co do wersji PC to wyglada ona identycznie jak 10 z xboxa. Za to 11 wyglada o wile lepiej na xie.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum