1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 11 - strzały bez asysty

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez parasite, Wrzesień 17, 2010.

1. parasite

parasite Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wszystkie asysty ( podania, strzały itd. ) mam wyłączone i nie potrafię z 5m messim w bramkę trafić ... :p. O ile podania, w miarę mam opanowane, to strzały ( czy podczas meczu, czy treningu 1 na 1 ) są tragiczne. Wcześniej też tak było ?? ( nie grałem w 10 ) i w jaki sposób opanować to cholerstwo ?? Można korygować tor lotu piłki ? ( wydaje mi się, że zawodnik strzela tylko przed siebie i nie ma możliwości podkręcenia futbolówki )

2. Lotnik421 Xbox One

3. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Widać ze jesteś nowy w fife i chba w żadną jej część nie grałeś dam ci rade na porządku zawsze tak jest ze się nie trafia ale powiem ci tak by poprawić strzały musisz popracować na siłą ja już trochę grałem w fife 11 demo i już wszystko rozpracowałem gra sie w na troche trudniej niż w fife 10 ale moim zdaniem to spory plus a wracając do tematu by dobrze i celnie strzelać gole nie możesz przesadzać z siłą strzału na arenie kaką wystarczy dać siłe tak mniej więcej na polowe paska i powinien być sukces a natomiast jeżeli chodzi o celność podczas strzałów w tym nie moge ci pomóc bo to samo z czasem przyjdzie po dłuższym graniu rozkminisz o co chodzi. Powodzenia i Zapraszam na sparing w fife 11 w dzień premiery o ile masz xbox Live :)

4. parasite

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nowy w temacie fify nie jestem, tylko miałem dłuższą przerwę, a więc pasek siły to pikuś i wiem o co chodzi :) mimo wszystko mam wrażenie, że piłki nie można podkręcić w żaden sposób ( normalnie, jak uderzę i przytrzymam lewo, lub prawo piłka "odchodzi" w tą stronę ). Strzelam Kaką z daleka i piłka leci prosto jak po sznurku... .

5. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Musisz mocno wygiac lewy analog przy strzale.

6. parasite

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no tak, to rozumiem tylko kiedy ? Gdy naciskam strzał i ładuje się pasek siły, czu po strzale kiedy piłka zmierza do bramki ? ( bo jeśli tak, to chyba analoga mam zepsutego ... to nic nie daje ), a kiedy próbuję tuż przed strzałem to piłka leci w zupełnie innym kierunku !

7. Scott027

Scott027 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Weź chwilkę przed strzałem zobacz i powinno byc dobrze

8. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: