1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 - tryb gwiazdy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ratajczak1503, Luty 12, 2011.

1. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Aktualnie przesiadłem się trybu menadżerskiego na tryb gwiazdy(nie mylić z grającym trenerem) I zauważyłem, że mój trener nie robi zmian związanych z moją osobą ;/
    Nie ważne ile mam sił i tak gram cały mecz. Jest może jakaś 'prośba' o zdjęcie??
    Aha bym zapomniał. Czy mogę zostać powołany do reprezentacji, albo wykupiony do innego klubu??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ancient296

Ancient296 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Co do zmian też mnie to czasami denerwuje, ale w sumie ma to jakiś sens z perspektywy gry - masz wysoką ocenę zawodnika i zmiana mogłaby pogorszyć grę zespołu. (Nie, nie wiem jak "zejść" z boiska)
    Reprezentacja - nie napotkałem jeszcze na jakikolwiek mail mówiący, że mam zagrać w najbliższym meczu reprezentacji, ale pewnie po kilku sezonach coś takiego się pojawi.
    Po każdym zakończonym sezonie masz 2 możliwości - zostać w swoim klubie albo przyjąć jedną z kilku propozycji (z Polonii W-wy do Marsylii.. ahh :D)

4. piecu11

piecu11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jak dostaniesz czerwoną to wylatujesz więc regenerujesz siły poprzez to ;]

Wczytywanie...

Poleć forum