1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 ULTIMATE TEAM

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez r3coi96, Listopad 11, 2010.

1. r3coi96

r3coi96 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanie odnośnie FIFA 11 UT. Czy jest możliwosc siagniecia offlinei gry offline? zalezy mi na szybkiej odpowiedzie

2. Lotnik421 Xbox One

3. truecrime

truecrime Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Koszalin
    Nie, gdyż jak chcesz zagrać w Ultimate Team to za każdym razem łączy z serwerem EA, więc nawet jakbyś ściągnął to i tak nie zagrasz w to Offline.
    A ja mam takie też pytanie: czemu pod moją drużyną piszę Estimate 10 November ? Dziś mamy 11 a dalej mogę nią grać :|

4. deha

deha Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Włocławek
    czy jest gdzies jakis poradnik do fifa11 ultimate team??co zrobić jak gracz dostanie czerwona kartkę?
    jakie sa najlepsze sposoby na zdobywanie coinsów?mam wiele pytań może ktos pomoże??

5. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Sorry że odkopuję temat, ale mam jedną sprawę no i przy okazji znam odpowiedzi na zadane przez poprzedników pytania, a nie znalazłem żadnego bardziej ogólnego tematu o UT.

Więc najpierw pomoc:
    @truecrime: Przy Twojej drużynie jest napisane EST 10 Nov, gdyż stworzyłeś swój team w listopadzie 2010 roku. Np. gdyby ktoś stworzył sobie UT dzisiaj, to pisałoby EST 11 Mar (rok/miesiąc założenia).
    @deha: W grze jest dużo poradników, wystarczy poszukać w menu. Są po angielsku, żeby grać w UT należy choć trochę go ogarniać bo nie ma wersji polskiej. Jeśli gracz zarobi czerwoną kartkę to należy zamienić go z innym graczem z rezerw (nie z ławki, tylko tych dalej). Nie wyrzucaj go jednak ze składu, bo wtedy kartka nie zejdzie.
    Najlepsze sposoby na zdobywanie coinsów jakie znam, to tanio kupować stroje i loga i sprzedawać je za kilka tysięcy, oraz granie promocyjnych turniejów (np. za 3 dni startuje jeden z pulą 4,5k single/7,5k online).

To teraz oferta z mojej strony.
    Mam na sprzedaż pełen skład Ultimate Team składający się z najlepszych polskich graczy o srebrnych kartach (m.in. Żurawski, Brożek, Fabiański, Boenisch, Smolarek, Żewłakow). Cena początkowa: 20k coinsów. Jeśli jest ktoś chętny, to proszę pisać tutaj, albo na Live - Bansuj (będzie szybciej).

Wczytywanie...

Poleć forum