1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 - ultimate team

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ceronn113, Maj 8, 2011.

1. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Elo.

Praktycznie po kazdym meczu w FIFIE 11 UT musze odnawiac Kontrakty co najmniej 3 osobom, troche to wkurza bo kasy nie mozna ladnie nazbierac, bo co chwile trzeba te kontrakty odnawiac...

Moje pytanie brzmi:
    Czy jest jakis sposob zeby te kontakry tak czesto nie trzeba bylo odnawiac?

I jeszcze inne pytanie:
    Jezeli wejdzie sie w Store i kupi najlepszy Pakiet za 40 Pkt Microsoft to mozna dobrych zawodnikow wylosowac? typu Fabregas, Messi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kitket

Kitket Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Najlepszy pakiet jest chyba za 250 MSP/25000coinów i tam można wylosować dobrych zawodników.

4. Ceronn113

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Aha Ok.

A czy ktos pomoglby z pierwszym pytaniem?

5. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Kupuj takie kontrakty jakich masz zawodników tzn. Jak masz złotych to złote, jak srebnych to srebne itd., bo inaczej na tym tracisz. Najbardziej opłaca się złoty 90 można go kupić za ok 500/550 i jest na ok 20 meczy. A jeśli chodzi o paczki to kupiłem tą za 7500 coinsów i wylosowałem 2 napadziorów po 78 i jednego pomocnika 80, a tak ogólnie jakieś nie potrzebne treningi i 2 kontrakty.

6. Ceronn113

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Jak narazie nie spotkalem Kontraktu 90 za 500/550. Jedynie to Kontrakt 80 za 400/500 widzialem, i tutaj mam pytanie:
    Czy oplaca sie kupywac te 80?

7. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Bardziej się opłaca 90, bo jest na 2 razy więcej meczy niż 80. Ze Ty nie widziałeś za 500/550 to nie oznacza że nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum