1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 ultimate team

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartekks, Maj 22, 2011.

1. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Witam
    Zamierzam kupić 800 msp punktów na allegro, aby kupić sobie kilka paczek zawodników w fifce. I pytam czy to zadziała?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ceronn113

Ceronn113 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowogard
    Ja Kupilem wczoraj zdrapke z 800 MSP za 35zł. Zaladowalem kodem. I kupilem sobie 2x Paczke gold za 280MSP i za reszte te gorsze paczki.

4. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Tak to wiem że zadziała, a chodzi mi o te punkty tańsze z allegro.
    Bo 35 zł wydać na kilka paczek mi żal.
    PS a co wylosowałeś w tych najlepszych paczkach?

5. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    tylko poprzez zdrapke z kodem bedziesz miec zawodnikow. Teraz zawodnicy sa duuuzo tansi w porownaniu do 4 miesiecy temu. Ja najlepsza karte to mialem Torresa, Fabregasa i czarna karte Willshare (40k wzielem). Tylko, ze ja akurat za zarobiona kaske kupowalem paczki. Jesli jednak chcesz kupic paczki przez msp to tylko te po 35zl :)

6. GumisSsPL

GumisSsPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupujesz te paczki na innym koncie co masz MSP i potem przenosisz tych zawodników co wylosowałeś na swoje konto xbl i masz wszystko na swoim profilu i dużo taniej :) swego czasu robiłem tak z kontami 6k MSP.

Wczytywanie...

Poleć forum