1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 Ustawienia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez qba00, Listopad 23, 2010.

1. qba00

qba00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam! Potrzebuje od was podstawowych ustawien Kontrolera . Chodzi mi o te wszystkie asysty itp... Bawiłem sie w opcjach i teraz nie moge tego cofnac. Nie widze w grze zadnych domyslnych ustawiien.

2. Lotnik421 Xbox One

3. DJDIDO88

DJDIDO88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    77
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Jarosław
    Jest opcja aby powrócić do domyślnych ustawień. Wystarczy w danym ustawieniu kliknąć chyba Y i powrócą domyślne ustawienia.

4. qba00

qba00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Ale to ustawienie domyslne mi nie zmieniaja tych asyst itp . Probowalem w grze to zrobic ale sie nie dało dlatego chce zeby mi ktos napisal jego ustawienia.

5. reavir

reavir Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dołączam się do pytania, dość stary temat ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi.
    MOJA FIFA 11 -> USTAWIENIA I PROFIL -> STEROWANIE -> KONTROLER i stamtąd podajcie te podania, asysty strzały itd

Wczytywanie...

Poleć forum