1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 Ut

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fixer5, Lipiec 5, 2011.

1. fixer5

fixer5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Mam proble, gram w fifa 11 ultimate team i gdy kupie karte z kontarktem daje ją do counsable pile / my club (zależnie od tego czy na xbox czy kompie) później wchodzę w skład daje apply item a tam tych kart nie ma
    Gdzie one są w trade pile ich niema z góry dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartekks

bartekks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tulce
    Pewnie kupujesz kontrakty do managera. Wejdz w managera i zobafz ile mozesz mu dodac kontraktow. Ja tak samo robilem;) a pozniej patrze a mialem z 10 kontraktow do trsnera.

4. Mark Fifa

Mark Fifa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Widziałem, że wielu z Was kupuje coinsy za pieniadze. Zupelnie niepotrzebnie.
    ‪Fifa 11 UT Generator player and coins. No scam 100%(PS3&XBOX)‬‏ - YouTube

Tutaj macie duplikator piłkarzy. Możecie sobie powielić piłkarza kilka razy, a potem ich posprzedawać. Nigdy nie dziwiliscie sie jak ludzie mają cały skład czarny? Teraz i Wy możecie. Spieszcie sie póki EA tego nie załata.
    Pozdrawiam :)

Wczytywanie...

Poleć forum