1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 11 VS PES 2011 (TYLKO ONLINE) Co lepsze?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez crash5, Marzec 18, 2011.

1. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak jak w temacie. Mógłbym prosić o opinie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mstpiece

mstpiece Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sulechów
    Mam tylko FIFĘ, więc w tym temacie mogę się lekko wypowiedzieć. Cóż, generalnie gram szybką grę rankingową - gra się przyjemnie, choć początek jest trudny z racji tego, iż początkujący gracze w momencie, gdy przegrywają, a mecz się kończy wyłączają grę. Nie wiem też za bardzo o co Ci dokładnie chodzi - zadaj konkretne pytania to postaram się pomóc.

4. pomi123

pomi123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grałem w obie te gry on-line i zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu Fifa11.

5. endless200

endless200 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Byłem fanem Pesa do momentu gdy zagrałem w Fifę 11 wtedy ta gra rzuciła mnie na kolana pod każdym względem

6. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    a ja bede inny od poprzednikow i powiem ze w PES'a 11 mi sie o wiele lepiej gra i czerpie wiecej radosci niz w Fife.W obydwu grach opcje rozgrywki chyba sa identyczne.W pesie jest liga mistrzow i mistrzostwa ameryki pld. a w fifie o wiele wiecej druzyn i lig natomiast jesli chodzi o gameplay to fifa mnie o wiele bardziej irytuje niz Pes

7. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi chodzi o rozgrywkę ONLINE co moglibyście napisać o tym. Płynność , rozłączenia itd...

8. mauly

mauly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram w fife, płynność gry jest dobra. Czasami niestety zdarza się ze gra "stanie"- podczas meczu lub zmiany obrazu i mamy przed oczyma czarny ekran- wtedy niestety trzeba wyjść z gry i tracimy punkty za rozgrywkę. Być może jest to wina łączy innych graczy, gdyż posiadam szybki internet. Czasami można trafić na debili co oszukują i grają twoimi zawodnikami, do tego faulują wszystkich co owocuje czerwonymi kartkami twoich zawodników (mecz na straty). Gra online proponuje fajne rozgrywki. Polecam "ultima team", która pozwala na tworzenie swojej drużyny z poszczególnych kart zawodników. Tu rozegrasz zwykłe mecze i turnieje, a dodatek ten jest darmowy. Fifa stara się dopasować poziom twój i rywala wg. punków rankingowych. Oprócz rzadko spotykanych oszustów gra online wygląda bardzo dobrze wg. mnie.

Wczytywanie...

Poleć forum