1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

fifa 11 - wasze sterowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marusiek91, Lipiec 15, 2011.

1. marusiek91

marusiek91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    Witam, kieruje swoje pytanie do zaawansowanych graczy w fife 11 po sieci. Otorz dotychczas grałem w fife na pc. Od niedawna gram na xboxie ale slabo mi idzie. Chcialem sie zapytacz czy Ci dobrzy gracze grają na standardowych ustawieniach sterowanie czy zmieniają coś? Np podania (automatyczne, przełaczanie itd..) Wiecie o co mi chodzi? Jakie modele sterowania wybieracie? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja gram na klasycznych ustawieniach sterowania. Nic nie zmieniałem. Moim zdaniem większy wpływ ma to, jaką grasz drużyną i jaką taktyką. No i przede wszystkim skill. Z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Wiem z doświadczenia bo zagrałem na xbl 150-200 meczów.

4. bartez1994

bartez1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    woj. Lubelskie
    Jak wyżej = liczy się skill i gdy trochę pograsz to będzie ci dobrze szło. W fifie 11 zresztą na multi dobiera ludzi z podobnym skillem bo tam się liczą punkty przynajmniej w Head 2 head

5. Mikesh

Mikesh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja natomiast zawsze ustawienia alternatywne wybieram ;x statystycznie wiecej bramek wbijam w ten sposób

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa

ze tak powiem g**** prawda, niby na poczatku pisze ze szuka z takimi samymi umiejetnosciami a po meczu sie okazuje ze tak nie bylo... to jest akurat do bani, a co do tematu to ja gram na sterowaniu standardowym i wszystko ustawione na recznie zeby mi kompnie zmienial podan tylko szly tam gdzie ja chce, a ten co mowil ze liczy sie druzyna i taktyka to niech sie schowa... to nie manager, liczy sie umiejetniosc gry a nie taktyka czy druzyna, gralem z kolesiami co grali ruchem chorzow i jechali wszystkich az milo wiec to troche durny argument

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Umiejętności liczą się, jak najbardziej. Widocznie twoje są zbyt małe, jeśli twierdzisz, że taktyka i drużyna są nieistotne. Wyszukiwanie przeciwników działa bardzo sprawnie, gdyż wyszukuje graczy o podobnej liczbie punktów. Widocznie musisz jeszcze trochę poćwiczyć, żeby rywalizować z innymi ludźmi.

Wczytywanie...

Poleć forum