Fifa 11 - wersja polska - dyskusja

Maly1920

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy wersja od GSM pokrywa się z tą z 1 postu wersją Angielską czy jako 2 inne gry ??
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
czyli z wersją GSM wszystko wpżądku można nagrywać?
Nie, najlepiej żeby kolega Shaun napisał jeszcze 2 posty że wszystko działa. Wtedy będziemy mieli pewność...
 

Lukaszenka

Użytkownik
Użytkownik
http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10152570&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&autoplay=1 :/:/:/;( tutaj jest pokazane co ludzie wyprawjaja nie nawidze takich ludzi ogladnijcje ten film a się przekonacie co się dzieje
 

[matheok]

Użytkownik
Użytkownik
a ,mozna ten unikalny kod od kolegi ktory ma oryginala wziac? czy jest to kod tylko dla jednego gracza na online?
 

mikl77

Świeżak
Świeżak
Spoko, wole się zapytać 2x i być pewnym
 

B0bek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
tą wersje od szopasquad trzeba jakos zmieniać aby działała bo abgx krzyczy na czerwono?
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=10152570&server=vimeo.com&show_title=1&show_byline=1&autoplay=1 :/:/:/;( tutaj jest pokazane co ludzie wyprawjaja nie nawidze takich ludzi ogladnijcje ten film a się przekonacie co się dzieje
A co to ma wspólnego z tym tematem??
 

aima

Świeżak
Świeżak
Ludzie czytajcie troche a wszystkiego sie dowiecie.. przeciez na wstawce GMS'a jasno pisze jakie sa jezyki !
Aby grac w Fife 11 online musicie miec orginal z kodem :)
 

Jameroo

Użytkownik
Użytkownik
każdy ma 7 dni grania online za free, później potrzebny kod, jeśli ktoś nie posiada oryginalnego kodu pozostaje zakupić za Microsoft Points'y.
 

Shaun

Świeżak
Świeżak
Ok, przepraszam ze nie odpisywałem ale byłem poza domem,
Wersja(GSM) jest Polska, Czeska i Rosyjska, nie ma tam jezyka Angielskiego, komentatorzy też Polski, Czeski i Rosyjski. Jeśli coś jeszcze chcecie wiedziec na temat tej wersji to pytać smiało.
 

[matheok]

Użytkownik
Użytkownik
a moge ten oryginalny kod niby wziac od kumpla co ma oryginalke zeby grac na necie?:)
 

quest360

Świeżak
Świeżak
właśnie przed chwilką włozyłem do konsoli Fife sciągnietą od Gsm Liberty,wszystko OK,potwierdzam: gra w 100% PL ,jakby ktoś miał jeszcze jakies watpliwosci,3 języki do wyboru PL,CZ,RU,polskie napisy i polski komentarz.Ogromne dzięki dla GSM za wstawke i Pozdro dla wszystkich.
 

adrianex9494

Świeżak
Świeżak
Jaki wave ma gra od gsm bo bede musial chyba przerobic na wave 3 i czy mozna to jesli jest inny przerobic 360wavespatcherem?
 

Żuraw

Świeżak
Świeżak
To temat o FIFIE a nie F1.

Kupiłem wczoraj w Media i ******a mnie to, że np 4 x w ciągu 30 sekund było . Czy odbierze mu piłkę ? Czy piłkę mu zabierze? i tak w kółko.
Między innymi przez te teksty wyłączyłem polski komentarz :eek: W ciągu pięciu minut średnio 30 razy pada słowo odbierze i piłkę.

Żałuje, że kupiłem polską wersję. Jak ktoś będzie miał sposób jak wgrać angielski komentarz do wersji PL to proszę, błagam - niech się podzieli :DD
 

Damianos_17

Użytkownik
Użytkownik
Poważnie aż tak źle jest z polskim komentarzem ? Bo ściągam polską wersję i po opiniach nie wiem czy angielskiej nie nagrać którą mam już pobraną. Druga sprawa to jak jest z tym kodem do live. Jeżeli włączę Fifę PL i wklepię kod , to czy będę mógł grać na xbl w ENG wersję gdy mi się nie spodoba polska ? Czy potrzebny będzie drugi kod ? Czy jeden wystarczy na wszystkie wersje ?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Między innymi przez te teksty wyłączyłem polski komentarz :eek: W ciągu pięciu minut średnio 30 razy pada słowo odbierze i piłkę.

Żałuje, że kupiłem polską wersję. Jak ktoś będzie miał sposób jak wgrać angielski komentarz do wersji PL to proszę, błagam - niech się podzieli :DD
Poważnie jest tak źle z tym komentarzem ? W Fifie 10 komentarz był wyśmienity.Czyżby aż tak spartolili ten aspekt w Fifie 11 ?
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
W żadnej chyba fifie komentarz PL nie był wyśmienity. Ciągłe powtarzanie, dużo błędów w ocenie sytuacji, żenujące przysłowia oraz mnie najbardziej denerwujący, gdy po strzeleniu bramki komentator krzyczy GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL po 5 sekundach..
Jeśli tobie się podoba to chyba nie dokońca rozumiesz j. polskiego :D

Co do 11 to nie jest tak źle. Zazwyczaj skupiamy się na graniu i te błędy komentatorskie nie zawsze tak denerwują
 

Żuraw

Świeżak
Świeżak
Poważnie jest tak źle z tym komentarzem ? W Fifie 10 komentarz był wyśmienity.Czyżby aż tak spartolili ten aspekt w Fifie 11 ?
Nie wiem czy spartolili w 11, ponieważ w 10 grałem Ang. Ogólnie ja komentarza PL słuchać nie mogę, bo odechciewa mi się grać ;]
 

Kaspian777

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy spartolili w 11, ponieważ w 10 grałem Ang. Ogólnie ja komentarza PL słuchać nie mogę, bo odechciewa mi się grać ;]
A mnie to mobilizuje:p
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
W żadnej chyba fifie komentarz PL nie był wyśmienity. Ciągłe powtarzanie, dużo błędów w ocenie sytuacji, żenujące przysłowia oraz mnie najbardziej denerwujący, gdy po strzeleniu bramki komentator krzyczy GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL po 5 sekundach..
Jeśli tobie się podoba to chyba nie dokońca rozumiesz j. polskiego :D

Co do 11 to nie jest tak źle. Zazwyczaj skupiamy się na graniu i te błędy komentatorskie nie zawsze tak denerwują
A mnie się fajnie gra przy polskim komentarzu.Ogólnie lubię słuchać panów Szpakowskiego i Szaranowicza.Można sie przy tym pośmiać.Uważam,że w Fifie 10 był chyba najlepszy ze wszystkich do tej pory komentarzy.Do dziś grając wychwytuje nowe kwestie.Pewnie,że się powtarzają ale w miarę wiernie oddają to co się dzieje na boisku.Za 40 min. sam sprawdzę komentarz w nowej Fifie.
 

Do góry Bottom