1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Fifa 11 Wirtualna gwiazda

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nwaisback, Czerwiec 5, 2011.

1. nwaisback

nwaisback Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zrobiłem wirtualna gwiazdę. I grając 1 sezon w polskiej lidze w Zagłębiu Lublin zostałem królem strzelców jakieś ~32 mecze ~26 bramek. Dostałem oferty od BDB klubów i zdecydowałem się przejść do ManCity. W City nad kontraktem było napisane Overtall 82 czy jakoś tak a ja mając po sezonie w Z.L O. 72 myślałem że tam po sezonie skoczy mi do 82. A skończyłem sezon w ManCity około 48 występów 33 bramki asyst po 1 sezonie w polskiej i 1 sez. w angielskiej mam coś ponad 20. I tu jest moje pytanie dlaczego w City bo świetnym sezonie nic nie poszło w rozwój? Tylko dalej taki sam jak pod koniec sezonu w Zagłębiu>

Proszę o ODP

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    bo twoj rozwoj zalezy od wykonywanych zadan a nie gdzie grasz i ile bramek strzelisz

4. nwaisback

nwaisback Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ok. A gdzie znajdę zadania które muszę wykonać?

5. kiczo1993

kiczo1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Wchodzisz w menu dla wirtualnej gwiazdy, tam masz wyzwania zawarte w coś w rodzaju albumu. Wyzwania są podzielone na podgrupy, np. dla obrońcy, arena. Jeśli wykonasz jakieś z podanych wyzwań(np.strzel bramkę z główki, zamarkuj strzał) dostaniesz atrybut np. sprint +1. Osobiście polecam, wyzwania dotyczące areny gdzie dość łatwo wybijesz komplet. Warto dodać że jeśli wykonasz 100 wyzwań dostaniesz osiągnięcie warte 25gs.

6. nwaisback

nwaisback Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum